Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłam do "Czeskiego Filmu" i zwiększyłam rezerwację na 23 osoby tak jak jest na liście. Oczywiście osoby, których nie ma na liście gorąco zapraszamy na piątkowy przedbieg ale niestety nie gwarantujemy już miejsc siedzących. Każdy kto będzie miał ochotę do nas dołączyć będzie musiał się postarać o krzesełko dla siebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto będzie miał ochotę do nas dołączyć będzie musiał się postarać o krzesełko dla siebie

 

hejka,

Kaśka nei martw się oni wszyscy są twardzielami i nie muszą cały czas siedzieć, wystarczy aby w stakanie lub szklaneczce było pełno :) , damy rade oby tylko nie była to nasza osatnia wizyta w tym barze hehehe

pozdrowionka

jerry

 

============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...damy rade oby tylko nie była to nasza osatnia wizyta w tym barze ...

To oni tam jeszcze nas chcą po ostatniej mini imprezie ;) . Ehhh... Do czego to się człowiek "posuwa" (nie miałam tu na myśli tej czynności, o której wy myśleliście, że ja myślę :) - to tak w skrócie) dla pieniędzy :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie miałam tu na myśli tej czynności, o której wy myśleliście, że ja myślę Wink - to tak w skrócie)

 

hahahahaahah a skad wiesz kto co moze mieć na mysli zbereźniku jeden i od razu tlumaczenie jakby głodnemu chleb na myśli :) ;) :P

pozdrowionka

jerry

 

============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGRku nie nerwuj sja !

SOBOTA 03.12  

Impreza w knajpie "Od Zmierzchu do Świtu" ...

... W tygodniu podjedziemy z Protem do w/w knajpy - zrobimy rezerwację i o konkretach Was poinformujemy (tzn. co i ile będzie kosztowało itp.)

Imprezka będzie, serniczka i kawusi nie braknie Łakomczuszku :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prot a płaciłeś już za rezerwę w Czeskim
...Właśnie wróciłem z Czeskiego. Zarezerwowałem 18 miejsc. Myślę, że to nie jest problem, bo nawet na zaprzysiężeniu posłów nie ma 100%-ej frekwencji.  

Chyba musze Was lubić ... choć mam lekko mokre ręce  :)  

czeskifilm3vd.jpg  

 

[ Dopisane: 17-11-2005, 20:55 ]

Proszę bardzo PGR-ku... :)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...