Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konik napisał:  

BTW: nie najezdzajcie tak na Kaczmara bo sie jeszcze w ogole nie zjawi... a im wiecej ludzisk tym lepiej Twisted Evil  

 

No dobra, ja już nie będę Wink Tyle razy mówił że chce w końcu poznać ludzi z Wrocławia, więc może nareszcie... Twisted Evil

 

pzdr @starte

 

nio Astarte jak weżmiesz gościa pod swoje skrzydełka to już nie będzie wymyslał karteczek z namiarami hehehehe tylko żeby biedak dał radę i wytrzymał przy Tobie :D :-D

pozdro

 

jerry

============

GSF 600S BANDIT

 

[ Dopisane: 12-11-2005, 17:33 ]

PGR napisał:  

Dzień Dobry mam na imię Piotruś i skończyłem przedszkole numer zero W nienacku. Potem jezdzilem z nienacka do garajdoły do podstawówki i wtedy przejechał mnie komar listonosza.

 

Wlasnie o to chodzi abys sie dobrze postaral tak zaprezentowac aby wszystkie 4-umowiczki byly Twoje a 4- umowicze kolejki stawiali.

 

hej,

stary masz u mnie litr wódki lub dobrą czekoladę jak wódki nei pijesz :twisted: napisz tak kartkę żeby wszytskie forumowiczki były Twoje hehehe

kości zostałe rzucone chyba się teraz nie wycofasz ze swojego pomysłu??

Uwaga wszystkie forumowiczki czytajcie uważnie text kolegi na kartczce :D

pozdro

 

jerry

=============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Kudłaty, jak poszedł wczoraj rezerwować lokal to "rezerwuje" do tej pory :-D . Może byś się odezwał Kudłaty ? Udało się coś ? Bo wieczorem robię wypad z Kaśką w miasto, więc jak nie, to może mnie się uda "zarezerwować". A widzę, że po wczorajszych występach wszyscy już wstali tylko nie Ty ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie pytasz wtym momencie o moje zdanie

 

To, że ekipa z Pasteura 15/13 (PGR+Cotlet+Michel+BejZ) stawi się w pełnym składzie i w piątek i w sobotę to jest oczywiste. :twisted: Podejrzewam, że Kaka, Mario i Astarte też piszą się na picie i w piątek i sobotę. :D Kaśka sama rzuciła temat więc już się nie wymiga + Amazonka, która pewnie zjedzie do nas już w piątek. :roll: To już dziewięć osób, a myślę, że i Prot i wielu innych też ma ochotę wybrać się na dwudniowe łojenie... :lol: 8) :twisted: :!: pewnie zbierze się ekipa w sile kilkunastu osób, a może i więcej. Więc trzeba poważnie pomyśleć czy nie warto zarezerwować gdzieś miejsc także na piątek. :?: :!: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto jest chętny na te przedbiegi w piątek bo może się okazać' date=' że będzie potrzeba rezerwacje na dwa wieczory poczynić...?[/quote']

:twisted: nie ma takiej możliwości, jak wpadniemy tam w piątek, to w sobotę nas nie wpuszczą :-D . Na piątek musi być inna buda i to taka, żeby na łeb nie kapało !

Czekaj, czekaj gdzieś widziałem reklamę nowego lokalu ...

Pasteura 15/13

czy coś takiego ... :mrgreen:

 

BejZ - piątek powiadasz ... hmmm. ja z racji wieku, poglądów politycznych, upodobań kulinarnych ( "seta i lorneta", "wóda w zestawie" itp.) bardzo lubię PRL. Jak nie macie nic przeciwko i macie chęć - mogę zablokować 8-10 miejsc na 2.XII. A co ! A Kaśka nie ma zamiaru się wymigiwać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Podejrzewam' date=' że Kaka, Mario i Astarte też piszą się na picie i w piątek i sobotę. :P ...[/quote']

Pytanie :twisted: Ino hardcore!!

 

BejZ - piątek powiadasz ... hmmm. ja z racji wieku' date=' poglądów politycznych, upodobań kulinarnych ( "seta i lorneta", "wóda w zestawie" itp.) bardzo lubię PRL. Jak nie macie nic przeciwko i macie chęć - mogę zablokować 8-10 miejsc na 2.XII[/quote']

Szczerze powiedziawszy nie uśmiecha mi się pić piwo za 7 zł, jeżeli w sklepie mam takie samo o wiele!! taniej. I dostanę jeszcze jakiegoś badziewnego paluszka do tego ;) .

 

Ja proponuję "Czeski Film"... Piwko tanie, weźmiemy sobie wieżę (kilka wież) - będzie jeszcze taniej 8) i będzie bardzo miło, przyjemnie i kulturalnie :twisted: . Tylko pewnie rezerwacja też by musiała być, chyba że zwalimy się tam już o 19 :P

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy nie uśmiecha mi się pić piwo za 7 zł' date=' jeżeli w sklepie mam takie samo o wiele!! taniej. I dostanę jeszcze jakiegoś badziewnego paluszka do tego . [/quote']

 

Niestety musze zgodzić się z Astarte. To nie na studencką kieszeń. :cry:

 

 

Ja proponuję "Czeski Film"...

 

No to mamy na piątek ekipę min. dziesięciu osób. :P No i pewnie jeszcze ktoś się dopisze.

To co? „Czeski film” tak na początek a potem się zobaczy. Jak coś to możemy tam posłać Astarte co by nam miejsca zarezerwowała. 8) ;)

Inne opcje to np. „Czemu nie”, „Garaż”, „Od zmierzchu…” „Intro (Inferno)”…

Jak ktoś ma jakieś inne propozycje to nich pisze.

:twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy nie uśmiecha mi się pić piwo za 7 zł' date=' jeżeli w sklepie mam takie samo o wiele!! taniej. I dostanę jeszcze jakiegoś badziewnego paluszka do tego[/quote']

A kto mówi o piwie ?!?!?!! Co ? Albo o paluszkach (fuj) ?!?!?! Co ? I co to jest do cholery wieża albo kilka wież ? Chodzi o ułożone na sobie skrzynki piwa ? :P A kto to będzie tachał ? Co ?

Gdybyście mi dali dokończyć, a nie przerywali, to byście usłyszeli, że jest możliwość dofinansowania ! ;) W końcu jesteście totalnie pop....ni, a ja mam zaległe wkupne :oops: Ale nie będę się Wam narzucał. Może być Czeski film - nikt nic nie będzie wiedział :P . I gdzie to jest - że się powtórzę - do cholery ?

 

[ Dopisane: 13-11-2005, 16:43 ]

Ups .... u starszaków prądy w mózgu płyną wolniej - syn mi powiedział co to jest wieża :P A gdyby przed każdym ona stała ? Hmmmm ... ileż romantyzmu byłoby w tym ... :rolleyes2:

 

[ Dopisane: 13-11-2005, 16:46 ]

Pasteura15/13 - Prot ten lokal jest już spalony i to podwójnie

No tak ... jeszcze parę lat i Kaśka napisze: Trzecie Wrocławskie Spotkanie Forumowe z przyczyn obiektywnych odbędzie się w Poznaniu/W-wie/ Szczecinie ... Bo Rybnik macie już chyba też spalony, co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups .... u starszaków prądy w mózgu płyną wolniej - syn mi powiedział co to jest wieża

 

Spoko Prot, nic się nie martw, już my Cię nauczymy jak się krowy doi. :-D Przy nas w dwa wieczory nadrobisz straty i jak wrócisz do domu to będziesz syna uczyć co to są wieże. 8)

A tak na poważnie to jak nie piwo to może nam powiesz po ile tam flaszka stoi? Taka bez paluszków. :?: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Was (po uwzględnieniu: rabatów, upustów, dotacji, użycia funduszu reprezentacyjnego, namieszania kelnerce w głowie itp. ) 30 zł za połóweczkę białej zimnej wódeczki. Do tego ogóry kiszone gratis. Ale tam nie ma wieży ... :P :-) I nie narzucam swoich pomysłów powtarzam. Dostosujemy się z Kaśką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...