Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cosik widze że zaczyna si e dyskusja o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocnymi heheh ja pije gorzałke hehehe i rozumiem, iż będą chętni do połykania zacznego trunku hehe

jak znam życie Astarte będzie pierwsza w kolejce stała aby swoje zacne gardło odkazić :-D

a i PGR amator się skusi na cosik mocniejszego niż zupa chmielowa, którą fakt można połkąć ale rano aby się obudzić hehehe

i Mario może mocy większej dostanie hehe

dobra czas szybko leci i impreza szykuje się zacna.

pozdro

 

jerry

===========

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... rozumiem, iż będą chętni do połykania zacznego trunku hehe

jak znam życie Astarte będzie pierwsza w kolejce stała aby swoje zacne gardło odkazić  :-D

NO BA... :twisted: chociaż pewnie jak zwykle: film mi się urwie, będę zaczepiać jakiś obcych facetów, a w końcu wyląduję w tramwaju do domu. Ale nie ma to jak dobra impreza :evil:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... rozumiem' date=' iż będą chętni do połykania zacznego trunku hehe

jak znam życie Astarte będzie pierwsza w kolejce stała aby swoje zacne gardło odkazić :-D [/quote']

NO BA... :twisted: chociaż pewnie jak zwykle: film mi się urwie, będę zaczepiać jakiś obcych facetów, a w końcu wyląduję w tramwaju do domu. Ale nie ma to jak dobra impreza :evil:

 

pzdr @starte

 

nio jedna osoba na która można liczyć reszta mocna ale na 4um w gębie hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe' date=' ja moge też tam z Tobą coś wypić.

NA otwarciu piłem wóde ze szklanek po piwie. Wypiłem dwie i mnie wynosili hehehe.[/quote']

 

hehehe no to brachu swój człek żeś :-D :-D

nie moge się już doczekać upodlenia w zacnym gronie :D

a tak na marginesie teraz szykuje się długi weekend może Ci co są z Wrocka lub mają ochote odwiedzić nasze cudne miacho spotkamy/ją się na małe przedbiegi w postaci np. sernika i kawy :P :P. Termin czy czwartek, piątek lub sobota do ustalenia. Co sądzicie????

pozdro

 

jerry

===========

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie teraz szykuje się długi weekend może Ci co są z Wrocka lub mają ochote odwiedzić nasze cudne miacho spotkamy/ją się na małe przedbiegi w postaci np. sernika i kawy :D :P. Termin czy czwartek' date=' piątek lub sobota do ustalenia. Co sądzicie????[/quote']

Ło jezu... takie treningi są zawsze najgorsze :P

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło jezu... takie treningi są zawsze najgorsze Razz

 

 

a mowią, że motocykliści są twardzi hehehe

dobra zaraz będzie kolejne bicie piany, proponuje spotkanie w najbliższy piątek tj. 11.11.2005r ( o urodziny miesiąca jest pretekst) spotkanie na kawe i sernik, miejsce Wrocław, Rynek - Pręgież, godzina 20, wtedy ustalimy gdzie idziemy na degrengolade :D

Kto chetny niech daje znać i się stawia

 

pozdro

jerry

 

============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...