Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No pikna lista się zrobiła i na piątek, i na sobotę:

LISTA CHĘTNYCH NA TRENING WSTĘPNY  

PIĄTEK 02.12 "CZESKI FILM" ul. Kiełbaśnicza 2 WROCŁAW  

Godzina 19.00 (? do uzgodnienia)  

1. AdamWo  

2. Amazonka – wg postu Bejza – proszę o potwierdzenia na PW  

3. Astarte  

4. BejZ  

5. Broda  

6. Cotlet  

7. Doktor +1  

9. Jerry  

10. Kakanogaja  

11. Kaśka  

12. Krasnal  

13. Konik  

14. Kudłaty  

15. Mario  

16. Mishel  

17. Moc + 1 - od 22.00 ?  

18. PGR  

19. Prot  

 

Listę chętnych uzupełniamy do czwartku 17.11.2005 do godz. 18.00  

Po tym terminie nie gwarantuję miejsc siedzących.  

 

JAZDA OBOWIĄZKOWA 3.XII ROCKER UL. BRANIBORSKA WROCŁAW  

1. Adu  

2. Amazonka  

3. Aster  

4. Astarte  

5. BejZ  

6. Browar  

7-8. Browarny +1  

9. Cotlet  

10. Dec  

11-12. Doktor + 1  

13. Greg  

14. Gryllu  

15. Herflik  

16. Jerry  

17. Kaśka  

18. Kakanogaja  

19-21 Konik +2 osoby  

22. Krasnal  

23. Kudłaty  

24. MarianKa  

25. Mario 1810  

26. Miklas (???)  

27. Michał Kaczmar  

28. Miro_N  

29. Mishel  

30. Moc  

31. PGR  

32. Prot  

33. RaKu  

34-35 Shrek +1  

36. Szafir  

37. Świruradom (???)  

38. Quake  

39. Zenobing

aż mózg w poprzek staje i się lansuje :twisted: To mi się podoba i już nie mogę się doczekać, aby upodlić się w tak zacnym towarzystwie ;)

Normalnie będzie HARDCORE, a jak jeszcze całą Pasteura się tam zjawi to nie wiem czy nas kiedykolwiek wpuszczą do Czeskiego jak i do Rocera :lol:

 

ps. a tą kasę za rezerwację (na trening wstępny) to w piątek 2 grudnia jak dobrze zrozumiałam ci przekażemy Prot??

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy znowu chcecie od tych bidulek z Pasteura... Grzeczne studenciaki nie piją nie palą na moturach nie jeżdżą jak Ci śzataniści dawcy czy jak im tam...

 

Ty PGR, przestań pier<>lić i powiedz jak krowy doisz. Niech wiedzą na co mają się szykować co by nam potem nic nie zarzucili.

 

 

Normalnie będzie HARDCORE, a jak jeszcze całą Pasteura się tam zjawi to nie wiem czy nas kiedykolwiek wpuszczą do Czeskiego jak i do Rocera  

 

A ty Astarte też byś przestała ściemniać bo w pojedynke robisz tyle pasty co my wszyscy z Pasteura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cotlet napisał:

Prot - musisz koniecznie do nas na Pasteura na jedna noc sie wbic - potem juz nic nie bedzie takie jak wczesniej

 

PGR napisał:

Nie bój się nikt Cię nawet nie dotknie... zmolestujemy twój mózg....

 

Cotlet napisał:

mozna by to nazwac: "platoniczny hardcore"

 

BejZ napisał:

Ja myślę ze wystarczy jeśli zobaczy jak mieszkamy

 

A Gryllu nic mi miłego nie powie ?  

 

 

widze że o mnie się już nie pamięta... Bywa, starość nie radość PROT. :mrgreen:

 

Jak nas poznasz, to zapamiętasz do końca życia... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Astarte też byś przestała ściemniać bo w pojedynke robisz tyle pasty co my wszyscy z Pasteura.

Wypraszam sobie... i do zniszczenia waszego fotela się nie przyznaję ;) :) .

Ja jestem grzeczną studentką Politechniki Wrocławskiej, pijącą z umiarem :) (czasem nawet nie pijącą :oops: ). Dobrze się uczę i na motocyklu powoli jeżdżę :twisted:

 

Jest nas tyko pięciu na chacie, no i burdel

Alfabetycznie:

BejZ

Cotlet

gryllu

Mishel

PGR

 

Fajne chłopaki... możecie dziewczyny się za nich zabierać... porządek w mieszkaniu mają (raz na pół roku, albo i raz na rok) i nawet sami gotują (a dokładniej to sąsiad z góry im eksmisję gotuje :lol: ).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne chłopaki... możecie dziewczyny się za nich zabierać... porządek w mieszkaniu mają (raz na pół roku, albo i raz na rok) i nawet sami gotują (a dokładniej to sąsiad z góry im eksmisję gotuje Laughing ).

 

Te astarte nie bluznij - dziewczyny to od nas z daleka - my mamy siebie i nic wiecej nam nie potrzeba :twisted:

 

A co do reszty to prawda, cala prawda i tylko prawda ;)

 

Szacun...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała Pasteura teraz słucha uważnie: Nie straszcie dziecka Św. Mikołajem, ok ? Ja ten "politechniczny Wietnam" 9 ( słownie: dziewieć) lat przerabiałem ... Słoneczka kochane  - o szczegółach na spotkaniu może piątkowym, bo w sobotę zagranica przyjeżdża i może tego nie znieść.  

Jesteście pewni, że chcecie konfrontacji na Pasteura Robaczki Słodkie ?  Sssssssss.....pszszszszszzszszszsyjemnościom  

 

Co prawda przychodzili do nas ludzie z akademików PWR i mówili, że takiego hardcore to w całych akademikach Polibudy ni ma. 8O A jak pójdziemy na imprezę do pobliskich knajp to zawsze narobimy tyle pasty, że potem na zakupy nawet pójść nie możemy spokojnie bo nas ludzie rozpoznają i palcami wytykają :P (w pozytywnym sensie oczywiście :oops: )…. Ale wydaje mi się, że Dziadzio Prot jednak widział więcej perwery w życiu niż my robimy. W końcu ma więcej stażu :twisted: 8) . SZACUN jak byk dla Dziadzia Prota w tym miejscu, bo to nasz chłop (9 lat na PWR) :buttrock: :notworthy: .

Ale mam jedno pytanko: Czy Prot wie co to ku<>a znaczy HAJDUK? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam was ryje kurde a ja wciaz sie witam i witam 3 godziny czytalem wasze wypociny ale zajebista bania JASNE ZE SIE PISZE!!!!!!!!

A I POKAZE WAM MOJ NOWY TATUAZ !!!!

MAM WYTATUŁOWANE 1000$ NA NAPLETKU!!!!!!

jest zajebiscie bo

PO PIERWSYE BAWIE SIE SWOJA FORSA

PO DRUGIE MOGE PATRZEC JAK KAPITAL ROSNIE

PO TRZECIE POZWALAM CIAGNAC KOBIETA KASE ILE CHCA :twisted:

polecam LORNETE czyli wesolego brajta kolo ryneczku niedaleko czeskiego i browar po 3zl :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaka lepiej powiedz co masz na rowie wytatuowane przez nature i brak higieny omsąbistej :mrgreen:

 

[ Dopisane: Wtorek Listopad 15, 2005 11:16 pm ]

Aha Prot dopisz jeszcze jedną szmatę do listy a konkretnie Ganczara - mojego zjebanego brata którego podrzucili ruscy chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te astarte nie bluznij - dziewczyny to od nas z daleka - my mamy siebie i nic wiecej nam nie potrzeba  

A szkoda, szkoda - już miałam do Was na Paste(coś) się wybrać aby jakiś trening przed 2-4.12 zrobić. No ale cóż skoro nie można :buttrock:

Ale mam jedno pytanko: Czy Prot wie co to ku<>a znaczy HAJDUK?

Nie będzie wiedział :mrgreen: chyba, że syn Mu powie :notworthy:

MAM WYTATUŁOWANE 1000$ NA NAPLETKU!!!!!!  

jest zajebiscie bo  

PO PIERWSYE BAWIE SIE SWOJA FORSA  

PO DRUGIE MOGE PATRZEC JAK KAPITAL ROSNIE  

PO TRZECIE POZWALAM CIAGNAC KOBIETA KASE ILE CHCA  

Przepraszam, że tak qrwa grzecznie spytam :mrgreen: czy jak faceci mówią, że baby lecą na kasę to mają Ciebie na myśli :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...