Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza wyszla przezaje..sta! Teraz wstalem, zraz sie ubiore i ide zobaczyc, jak Aga zyje :P. Nie no, ja sie musze z tych urodzin wczesniej urwac i dzisiaj sie stawic na powtorke :lapad:

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte zrobiłyście wczoraj z Burkiem paste i dzisiaj ma sie to zmienic, jak nie to was wywalimy za drzwi

Nie kłam :!: Rozsadziliście nas i było w miarę spokojnie :twisted: ... (jak na nasze możliwości). Pomyśl co by się działo jakbym siedziała koło niej do końca :lol: (ja sama się tego boję).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte zrobiłyście wczoraj z Burkiem paste i dzisiaj ma sie to zmienic, jak nie to was wywalimy za drzwi

 

Już grzeczniejsze niż wczoraj to chyba nie potrafimy być :lapad: :P

 

Pozdr :twisted:

 

P.S. Tu Burek tylko mi sie napisało z tej pały konta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz jak impre opisaliście, (ogólniki wystarczą) to mam takiego wstyda, że wstyd, A tak chciałem do Was dotrzeć.... niestety, przegrałem.... Ale dzisiaj Tawerna, tam już muszę dotrzeć. Przynosicie jakieś "własne" czy tylko na barowym się skupiacie?

 

[ Dopisane: 03-12-2005, 15:57 ]

a jak tam ze smyczą?... ktoś został pogryziony?

 

[ Dopisane: 03-12-2005, 16:03 ]

aha, a o której dzisiaj rozpoczęcie? tylko nie piszcie, ze zaraz po zmroku, bo po wczorajszym macie syndrom wampira. Nie pytam nawet jak Was poznam, zapewne stojąca przed barem brygada prewencyjna policji mi wskarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte zrobiłyście wczoraj z Burkiem paste i dzisiaj ma sie to zmienic, jak nie to was wywalimy za drzwi

 

Już grzeczniejsze niż wczoraj to chyba nie potrafimy być :lapad: :P

No niesety nie da się po prostu :twisted: ... i nikt kagańca nie przyniósł, only majty majty... (może to specyficzny pas cnoty miał być :P )

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko mi tam Politechniiki nie rozwalcie :P , przeczytałem, ze macie spotkanie w tawernie - byłem tam 2 razy i musze powiedzieć, ze juz tam nie pójde bo tam jest wiejsko, ciasno i brudno, mieszkam we Wrocławiu i naprawde są tutaj dużo lepsze kluby niż tawerna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a o której dzisiaj rozpoczęcie?

Pierwsza strona tematu... tam wszystko pisze :P Ale zdradzę ci w tajemnicy, że o 20 :twisted: (to znaczy zanim z Pasteura się wybiorą to pewnie koło 21 się tam dokulamy 8) )

 

przeczytałem, ze macie spotkanie w tawernie - byłem tam 2 razy i musze powiedzieć, ze juz tam nie pójde bo tam jest wiejsko, ciasno i brudno, mieszkam we Wrocławiu i naprawde są tutaj dużo lepsze kluby niż tawerna...

A mi się tam akurat podoba :lapad:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tam 2 razy i musze powiedzieć, ze juz tam nie pójde bo tam jest wiejsko, ciasno i brudno, mieszkam we Wrocławiu i naprawde są tutaj dużo lepsze kluby niż tawerna...

I tu się mylisz... knajpa jest spoko , a na spotkanie forumowe idealna:)

Alkohol, parkiet i pijackie mordy :mrgreen:

Czego więcej?? :twisted:

 

 

Nie pytam nawet jak Was poznam, zapewne stojąca przed barem brygada prewencyjna policji mi wskarze.

 

Niestety już nas znają... :P

tylko nie piszcie, ze zaraz po zmroku, bo po wczorajszym macie syndrom wampira.

 

Taki syndrom mam niestety od wtorku ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze Tawerna sie nadaje.... i to jak!! :twisted:

I co Astarte: pas cnoty dzialal? :P

I ja chce jeszcze raz "działo ogniowe" w wykonaniu Mishela i PGRa :twisted: Szkoda tylko ze byli ranni - a moze rzeczywiscie my jestesmy poje*** :roll:

Tak czy siak do zobaczyska dzisiaj :)

 

PS. Witas mi wymiekl ;) ale prowadze juz innego kumpla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko potem ktoś mi go zdarł i było niestety po pasie  :cry: ... a taki fajny był hamerykański  :twisted:  

 

no dlugo ten pas cnoty nie wytrzymal zanim zostal rozszarpany :P

 

PS. Witas mi wymiekl Sad ale prowadze juz innego kumpla

 

Wcale nie wymiekl tylko juz wczesniej byl umowiony na impreze u Ciebie!! :) i co myslisz ze tak latwo znajdziesz substytut??

 

pozatym sprobuje dotrzec do Was chociaz na chwile bo zal taka impreze opuscic ;)

 

 

Ps. co z tymi zdjeciami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że wypowiem się jako pierwszy po pacyfikacji Tawerny... :twisted:

Knajpa płonie... :mrgreen:

Pasteura plus część przyjezdna już u nas na chacie... wszyscy jeszcze żywi...choć nie wiem jak do rana będzie...(Burak, vel Amazonka, tak chrapie, że sam ją zaraz dobije...) :mrgreen:

 

Szacun dla tych co wytrzmali do zamknięcia:) i w sumie dla reszty też :)

 

pozdro dla siostry bliźniaczki... :mrgreen: Tak adu, to do Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...