Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co spamerzy z Pasteura ? Może oszczędzimy serwer ? Dzisiaj jest piątek ... :) Może jakiś serniczek z kawką zasadową ... w Rynku ... tam dobrą śmietankę do kawki dają. Doła mam jakiegoś ... Ozonu bym posłuchał, serniczek by mi dobrze zrobił ... a i jak wspomniałem moderator miałby więcej spokoju ... Nie to, że się narzucam Ale Czeski byśmy zwiedzili dokładniej od wewnątrz ... nauka nie zając najgorsze jest pierwsze osiem lat na pierwszym roku, potem idzie jak z płatka ... :twisted: :twisted: :twisted:

 

[ Dopisane: 18-11-2005, 15:13 ]

A teraz

Co to ? Teścik dla emerytów na spostrzegawczość ? Odp: teraz to zupełnie inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co...... Dzisiaj dopiero dobiłam do kompa, bo ten u mnie-domowy-padł, więc korzystam z kafejki. Już nie czytam tych namnożonych stron, bo trochę tego dużo :)

Chciałam tylko zakomunikować: ,,Choćby się waliło i paliło, ja muszę być we Wrocku!!!!!!!"

To chyba tyle, co się chciałam wypowiedzieć ;)

 

Prot podoba mi sie ten tekst w Twoim podpisie ;) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zeby oprocz zlotu zaprosila nas na urodziny to beda 3 imprezy

taaaa ... "momęcik" ... sprawdzam ... No Aster mamy wolne od 28 XI do 1XII włącznie. Który temin koleżance pasuje ? Bo nam każdy ;) Zaproszenia na PW poprosimy. Będzie słodko, obiecuję w imieniu Pasteura i swoim :twisted:

Hehe, dziewczyna sie jeszcze wystraszy i sie we Wrocku przez miesiac nie pojawi :)

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie około 25 osób więc tak przyrezerwujemy gdyby okazało się, że jest nas więcej to dostawimy jakiś stolik albo chłopaki wezmą dziewczyny na kolana

No problemo - 25 chopokuf weźmie 25 dziewczynuf na kolana to razem 50 osób - jeszcze 10 może się śmiało dopisać :-) :evil:

Kurde ludzie ale WrocławiakoCHAT się tu zrobił :twisted: 19 stron :!: :?:

Odeślijcie mnie proszę do tej strony, gdzie są konkrety odnośnie wpisania sie na listę , kosztów? ... whatever

P.S. może uda mi się wyciągnąć za uszy śpiącą królewnę (tą od duki) :) ...pomóżcie mi... :twisted:

P.S.' miro_N też będziesz? Kurde to muszę zacząć konkretnie działać co by 3-go mieć wolne ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L3ft sprawa jest prosta dwa wieczory we Wrocławiu koszty to nocleg jedynie bo te 30 zł w pierwszy dzień i tak się upłynni

 

Spiąca królewna też ma być, dawno Go nie widziałem :!:

 

L3ft nie zawiedź nas i stawcie się we dwójkę (conajmniej), trzeba rozruszać ten jesienno-zimowy klimat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruca - Ci co wczoraj sie integrowali w czeskim a potem jeszcze gdzies - co jest z wami :?: :roll: Zaczynam sie martwic o was zjeby - czyzby az tyle mnie ominelo... :evil: W kazdym razie musze stwierdzic ze wroclawska ekipa rosnie w sile w zastraszajacym tempie :mrgreen:

 

Szacun za wczoraj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruca - Ci co wczoraj sie integrowali w czeskim a potem jeszcze gdzies - co jest z wami :?:  :roll: Zaczynam sie martwic o was zjeby - czyzby az tyle mnie ominelo... :) W kazdym razie musze stwierdzic ze wroclawska ekipa rosnie w sile w zastraszajacym tempie :mrgreen:  

 

Szacun za wczoraj :evil:

No popacz popacz... martwi się o nas :D

 

Wypiliśmy jeszcze z wieżę, a potem integrowaliśmy się w "Czemu nie" 8) Taaaaaaaaaaka impreza ;) zostaje do czwartku :D

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa ... to był cudowny wieczór poezji ... "Do dna ! do dna ... !" "Jeszcze jeden ! Jeszcze jeden !"

No i ta kelnerka, która prozą powiedziała: " Szef prosił o korektę decybeli " :-D :-D :-D - w knajpie, gdzie własnych myśli nie było słychać z powodu muzyki :-D :-D . BejZ, jak tam gardełko ? Jak trzeba to mam laryngologa znajomego. Wszystkim uczestnikom ;) za miły wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...