Skocz do zawartości

AC i zabezpieczenie motocykla


aranka_t
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem, gdzie pasuje ten temat, wiec przy piwie tez mozna go obgadac. Czy ktos z Was korzysta z ubezpieczenia AC? Bo zastanawiam sie czy wykupywac, a nawet nie wiem gdzie, bo malo miejsc chce ubezpieczac motocykle.

 

A jak bronicie sie przed kradziezami? Mam garaz podziemny, ale nie jest on strzezony. Poza tym jak pojade gdzies, gdzie nie ma parkingu to nie chce sie zastanawiac, czy motocykl jeszcze na mnie czeka. Nie ma 100% zabezpieczen, ale sa lepsze i gorsze. Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak alarm i B jak wielgachny łańcuch którym przykuwasz moto do słupa/latarni :) A tak serio to najskuteczniejsze są metody które nie pozwalają ruszyć motocykla z miejsca czyli zapinki którymi przypinasz do czegoś moto. Najmniej skuteczne są blokady na tarcze bo wtedy moto można przenieść (i wrzucić na przyczepe na przykład). W każdym sklepie motocyklowym są dostępne różne blokady, kotwice, zaczepy i inne pierdółki ale prawda jest taka że jak ktoś będzie chciał ci moto ukraść to i tak to zrobi... :)

 

P.S Ja jak zostawiam moto w centrum to przeplatam zapinke przez rame i potem wokół latarni, a na przód zakładam blokade na tarcze. I modle się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszelki blokady,zabezpieczenia itp itd... mają jeden główny cel ---> wydłużyć do maksimum czas potrzebny na podprowadzenie motocykla :!: -a więc w im więcej różnego i co najważniejsze różnorodnego " sprzętu " uzbroisz swoje moto tym większa szansa, że pozostanie ono w twoich rękach.

 

pees. a według mnie tylko AC zapewnia "spokojny sen".......

 

Pozdrawiam Turek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam AC (400zł), garażuje u dziadka w lecie na dworze pod daszkiem, w zimie ogrzewany garaż :)

gdy parkuję w mieście to tylko 'LOCK' w stacyjce :) jak ktos bedzie chcial ukrasc to ukradnie, a jak zniszczyc to i tak z kopa pociągnie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam AC (400zł)' date=' garażuje u dziadka w lecie na dworze pod daszkiem, w zimie ogrzewany garaż :)

gdy parkuję w mieście to tylko 'LOCK' w stacyjce :) jak ktos bedzie chcial ukrasc to ukradnie, a jak zniszczyc to i tak z kopa pociągnie :?[/quote']

 

A jaka jest wartosc Twojego motocykla, ze AC=400PLN? I gdzie go ubezpieczales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...