Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

MiśkaDR, nie chce krakac ale to lekkie stukanie w DR to przewaznie walki rozrzadu :)

Ale ja nic nie mowie :flesje:

 

Heh to pisalem ja a nie Miska ale to to samo :D

Wiem ze lekkie stukanie = walek i dzwigienki. Spoko, juz znam koszty regeneracji :flesje:

Wazne ze skrzynia nowiutka chodzi jak malina i ogolnie jak nigdy nie odpalalem DR z kopa (no moze raz 650) to ta udalo mi sie dosc szybko uruchomic, choc kompresje ma bardzo dobra.

 

Zastanawiam sie nad ostatnia rzecza, akumulatorem. Czy jest sens wogole ladowac go do DR350? W terenie napewno plus ze go nie ma ale jak to z tym na szosie? Pomaga on w czyms? W odpalaniu np. ? Czy wogole zbedny? Bo chyba jak juz silnik chodzi to kierunki beda dzialac?

 

Pozdrawiam!

 

P.S. Jeszcze tylko 4 dni i odbieram swoja bestyjke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci walnie lancuszek w DR to usiaść i płakać caly rozrząd do roboty.

 

NIe caly rozrząd tylko sam łańcuszek do wymiany... koszt , o ile pamiętam, jakieś 300 pln.

U mnie kiedyś był tak rozciągnięty, że prawie dał się zdjąć bez rozbierania wałka :notworthy:

 

A prawdą jest że łańcuszek może stukać jeśli jest rozciągnięty.

W niektórych motocyklach wystarczy, że rozciągnie się nawet niewiele.

 

Wymienić trzeba absolutnie bo się może rozrząd przestawiś, a wtedy... jak się zawory z tłokiem spotkają... :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma mam orginalna lampe do DR :notworthy: jak chesz moze ci ja opchnac bo niepotrzebnie lezy a kasa zawsze sie przyda :buttrock: jeslii nie masz teraz kasy to mozesz zawsze do mnie napisac bo raczje nie bede jej sprzedawal komus :buttrock: POza tym Mo-cher ty liczysz lancuszek razem z robocizna prawda:P...wiem ze juz sie o to pytalem mowiles ze on kosztuje 160 zl a robocizna 100 zl okolo...tak sie upewniam bo ja slyszalem ze sam lancuszek to 250 zl kosztuje wiec wiszzz :buttrock: U mnie juz kiepsko z lancuszkiem i nie wiem czy nie ryzykowac i wymieniac juz czy do zimy poczekac jak bede kapitalke motorku robil :wink: ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec DR350 jest juz u mnie :banghead:

 

Kurcze tak sie troszke martwie bo po pierwsze w zbiorniku cos sobie szura napewno syfu z 5kg.

 

Po drugie jak ja odpalilem to slychac cos wyraznie z glowicy. Kopcenia brak. Rogrzala sie ladnie i w pewnym momencie poprostu zgasla. Kilka kopniec i odpalila (juz bez ssania) no to jazda, jedynka i dwojka jakies 500m, ciagnela bardzo ladnie i mocno (choc odglosy staja sie coraz glosniejsze przy jezdzie) az nagle zaczela sie dlawic i zgasla.

 

Albo gaznik pomimo filtra zarabany, albo cos baaardzo nieciekawego sie dzieje u gory.

 

I mam do was prosbe, jutro czyszcze bak, gaznik itp, sciagam pokrywke i patrze lkancuszek (ponoc nowy). Jesli ktos posiada dane serwisowe dotyczace:

1. Ustawienia rozrzadu

2. Wymiarow granicznych walka i krzywek itp

 

Bardzo bym prosil o takie informacje i bede bardzo wdzieczny. Moga byc skany lub linki. Fiszki juz mam.

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chcialem sie dowiedziec czy przebieg 21000 w DR 350 przy normalnej eksploatacji (to duzo?Bo mam okzaje kupioc taki motorek i zastanawiam sie czy nie bedzie juz slychac rozrzadu i tych nieszczesnych dzwigienek popychaczy?

 

Pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna określić stanu zużycia motocykla po jego przebiegu,

zwłaszcza, że można "odjąć" przebiegu w łatwy sposób.

 

Kiedy kupiłem pierda też sugerowałem się przebiegiem;

miał niecałe 19 tys, a silnik, jak się okazało był w stanie "do remontu". :biggrin:

 

Uważam, że motocykl trzeba przede wszystkim dobrze (p)osłuchać;

jeśli sam sie na tym nie znasz, zabież kogoś wprawionego.... szkoda kasy. :buttrock:

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Jeszcze kilka pytań:

 

1. A od kiedy i czy w ogole w DR 350 byl montowany wtrysk paliwa?

2. Czy mozna cos takiego zalozyc do tego modelu?

3. Czy podejdzie tam gaznik mikuni 36 , bo chyba seryjnie jest mikuni 34- takl jest napsiane w ogloszeniu.

4. I czym one sie roznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...