Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

W ksiazce serwisowej pisze ze ze na jedna osobe powinno byc w przednim i tylnim kole po 1.5 atmosfery a na dwie osoby w przednim 1.5 a w tylniej 1.7 :D Przyjmujac ze Drka ma chyba odrazu seryjnie kostki to te dane sa prawidlowe ;)

 

Widze strzalek po zdjeciach twojej Drki ze ja kupiles za 5100 zl mam racje ?? hehe Pamietam ja byla za tyle na allegro i zajebiscie mi sie podobala tylko ze wtedy nie mialem tyle kasy na taki sprzecik:) nawet mam na kompie jeszcze wszystkie zdjecia tej twojej :crossy:

Mo-Cher powiedz mi ty wymieniales w swojej Drce lancuszek rozrzadu jesli tak to napisz prosze jego cene i czy ciezko jest to wymienic w tym moto ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki jak myslicie...czy duze znaczenie w jezdzie bedzie mialo to ze kolo przednie jest krzywo do ramy(chodzi o to te na amorach jest tak zalozone ze on jednej strony jest z 2mm a od drugiej z 2 cm jak myslicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki jak myslicie...czy duze znaczenie w jezdzie bedzie mialo to ze kolo przednie jest krzywo do ramy(chodzi o to te na amorach jest tak zalozone ze on jednej strony jest z 2mm a od drugiej z 2 cm jak myslicie ??

:( :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lolek...pytam sie ku*wa przeciez bo tak ciagle jezdzilem i mi to nie przeszkadza inni tez mowia nie wiem dlaczego ze nie ma wielkiej roznicy w jezdzie jesli wogole jakas jest...nie sciaga go na boki ani nic...pozatym jest minimalna roznica w stosunku do ramy i chyba przesadzilem w tym co podalem :crossy: ale roznica jest widoczna golym okiem...nie wiem bo zeby kolo bylo centralnie miedzy omorkami musialbym wy**bac slimaka dlatego sie pytam bo nie wiem co zrobic...Dla Mo-Chera pana i wladcy poklon :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam małe pytanko dot. akumulatora (raczej baterii) w DR. Otóż zaraz po załadowaniu jest super, klakson , swiatła na postoju...Po kilku godzinach niestety bardzo siada, tak sam od siebie. Pytanie czy mogę coś jeszcze z nim zrobić, czy w kosz. I drugie pytanko czy ma to wpływ na zapalanie, oczywiście kikstarter, bo czasem muszę trochę pokopac zanim załapie, a czasem od pierwszego.... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...