Skocz do zawartości

rybnik jesienią


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cotlet pało... ty już nie ścimniaj, przeca masz, tylko że powinieneś jeździć LEWĄ STRONĄ Razz (jak w kraju wydania Twisted Evil )

 

Kruca mowisz i masz :mrgreen: Ogladajcie w sobote wiadomosci - pewno gdzies tam pokaza zjeba co to po wrocku po lewej stronie popier.... :twisted:

 

A tak powaznie to kruca jak wracalismy do wrocka to nie bylem do konca pewien czy rzeczywiscie az tak wialo czy sam tak moto zanosilem po wszystkich pasach :) :arrow: :-D

 

Szacun...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruca mowisz i masz :mrgreen: Ogladajcie w sobote wiadomosci - pewno gdzies tam pokaza zjeba co to po wrocku po lewej stronie popier....  :twisted:  

Ty się kruca palo nie smiej :-D Bo ja wczoraj na Powstancow Slaskich ladne parę metrów pod prad myklam. Co mi sie wydawalo ze to jest tylko jeden pas na kazda strone. No jezeli tak to myk i zawracam. Ludzie w katamaranach musieli miec zonka :twisted: Kapnelam sie jak zobaczylam biale switala jadace moim pasem :)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołgiem,

Cotlet ale jak wracaliśmy to wcale nie wiało czy oprócz picia paliłeś cosik jesio ?????

Astarte jak Tyś to zrobiła ???????? Przeca na tej ulicy są 4 pasy oddzielone torowiskiem :):D:D:D:D:D

 

 

pozdrowionka

jerry

 

============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołgiem,

Cotlet ale jak wracaliśmy to wcale nie wiało czy oprócz picia paliłeś cosik jesio ?????

Astarte jak Tyś to zrobiła ???????? Przeca na tej ulicy są 4 pasy oddzielone torowiskiem :):D:D:D:D:D

Chłopie wszystko sie da, tylko trzeba chciec :-D Stanęlam sobie jak przystoi na prawa obywatelke na chodniku coby kase wybrac z bankomatu. Wracam z portfelem pelnym pieniedzy i naszla mnie mysl ;) : no to trzeba teraz ta kase wydac. Czyli kierunek biedronka. Z natury rzeczy jestem leniwa, wiec wpadlam na genialny pomysl, jak nie bedzie nic jechac to przeca moge zawrocic a nie objezdzac caly moj blok. Tak tez zrobilam :twisted: . Gdy sie zorientowalam ze jednak tak se ne da, zrobilam szybki myk na chodnik i ta droga pokonalam reszte drogi. Ale bylo cieplo :?

 

ps. juz nie pije bo nawet po kilku dniach mam jeszcze we krwi rybnickie party 8)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Cotlet pewnie bałeś się, że Atarte puści kolejną bułczaną bombę i już zawczasu zygzakowałeś Very Happy Very Happy

 

Tos mnie kawalerze wyczail :twisted: Tyle ze ja nie uciekalem przed nimi tylko probowalem lapac bo cos mnie gastro dalej trzymalo i chcialem cosik wszamac w drodze :-D :)

 

szacunek zjeby 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...