Skocz do zawartości

Zakonczenie sezonu moto w Poznaniu?


Frencci
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://parking240905.dobrebopolskie.com/

co byście nie wyzywali to wrzucam chociaż te fotki z parkingu niestety jakośc kiepska bo inaczej za dużo by zajmowały

co do filmu to ja robiłem to porzyczoną kamerą i niestety jestem uzależniony od kolesia co mi porzyczył kiedy to on mi go wyciągnie na kompa mówił mi że na dziś ma być do odbioru

co do dymka to to jest ten kolo na fotkach co leje pod płotkiem :D:)

a filmik od niego załatwie na bank fotki od nich juz mam ale nic ciekawego więc nie zapodaje mam nadzieję że chociaż ten filmik będą mieli lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cosik mi niechodzi ;( wam też, czy tylko mi ?

 

p.s. z tego co się orientuje to Marco jak masz kilka galerii na dobrebopolskie to możesz ustawić tylko jedną "publiczną" ! więc może w tym momencie masz inną ustawioną i dlatego ta nie działa ! ale nie jestem pewny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cosik mi niechodzi ;( wam też, czy tylko mi ?

no umnie tez nic dziwne do południ wszyscho cykało cacy

zaraz sprawdzam i wrazie co poprawie ale wydaje mi się że coś chyba jest narazie unich na swrewrze może maja jakąś awarie bo strona główna też nie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

informuje że wkońcu udało mi sie uporać

włąśnie włączyłem zapis (zostało jeszcze 298min) i od jutra jest umnie dostępny film z parady zakończenia sezonu 2005

sorki że tyle to trwało ale było to nie zależne odemnie

jak ktoś chce to za CD na wymianę nagrywam

do wyboru są 2 wersje WMV lub VCD

ogólnie jakość obrazu oceniam na 3 nie powala na kolana ale widziałem też dużo gorsze

 

oczywiście wszysko udostępniam za free

 

pozdro

marco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...