Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was poprzednio pytałem o Sv a ty razem o FAzera interesuje mnie wersja hmm jak by ja nazwac nie ta najnowsza ale z 2003 roku bo poprzednia miała strasznie nie udany przodek jakiś tak odzucający ,, przynajmnie j mnie nie wuiem jak z silnikiem czy ten sam ale wygląd do bani ... no nic zmierzajmy ku celowi co sądzicie o fazerku na pierwszy motor i wogule ile to cacko spali w poj 600ccm i czy jest drogi w utrzymaniu aaa no i oczywiście jego awaryjność :<LOL> wszystkim z góry serdecznie dziekuje Ps jesli możecie odpiszcie mi tutaj a nie mówicie że uzyj opcjii szukac bo tam żebycś znalesc to jest ULA LA :) ;) i nie c NIMA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witaj :P

spalanie- 5.5-6.5l/100km(katalogowo), moge tylko powiedzieć że pomimo że często jeżdże z żonką i lubie sobie troche mocniej odkręcić manetke(jak akurat małżonka mnie nie pilnuje :P ), to spalanie wychodzi dokładnie w tym przedziale.

piersze moto- czy ja wiem, to zależy jak bardzo pierwszy ma być to dla Ciebie motocykl :P . pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazerek to mój najbardziej udany zakup. To po prostu sama przyjemność jazdy i nie ważne czy gnasz na autostradzie (chociaż powyżej 140 zaczyna nieźle dmuchać), czy tez pomykasz w mieście.

Silnik daje radę, pali niewiele (5-6l/100), kierowca ma super wygodnie, pasażerka narzekac nie będzie na bank.

A w ogóle jest tak poręczny jak rower. Supe sprzęt polecam. Zajrzyj na www.scigacz.pl, tam gdzies jest test porównawczy: Fazer, Thundercat i R6.

Pozdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...