Skocz do zawartości

Śmieszny wypadek!


aylie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nic do Was nie mam i oby nie było więcej nieporozumień!
nic sie nie martw bedzie dobrze :evil: poprostu zle przelalas mysli na posta i zle cie zrozumiano .Przynajmniej nikomu nie naublizalas a byli tacy co w pierwszym dniu pobytu na forum wyzywali starych bywalcow :-x Bedzie dobrze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Ciesze sie ze chociaz Ty tak myslisz :evil: Nie mam zamiaru nikomu ubliżac, zaszło po prostu nieporozumienie.

Pozdrawiam i jeszcze raz sorry!

 

[ Dopisane: 24-08-2005, 01:29 ]

Dopiero zauważyłam posta od 'szóstego'. To pewnie Ty napisałes na gg i nie masz odwagi sie przyznac. Nie znasz mnie naprawde, to co piszesz to totalne bzdury, ale niewazne. Przez neta i tak nie mozna sie poznac naprawde. To ze raz napisałam temat jaki wcale do mnie nie pasuje, nie znaczy ze jestem warta coniektórych komentarzy i wcale nie mam zamiaru sobie na nie pozwolić. Ja nikogo nie obrazilam i nie mam zamiaru, ani nikogo nie oceniam, bo wcale Was nie znam. Chciałam tylko wymienic tutaj swoje poglądy, a jedna potyczka nie świadczy o wszystkim! Nie wiem jak Wy, ale ja nie mam zamiaru tworzyc na tym forum chorej atmosfery, jaka tu czasami panuje, gdy ktoś źle wyrazi swoje mysli. Ale długo można sie tak produkowac, wystarczy ze sami spojrzelibyscie na to z innej strony. Nie zrobiłam nic za co moglibyscie mnie zabic. Zauwazcie ze są gorsze rzeczy na świecie, niz źle sformuowana wypowiedz, po której człowiek jest widziany w całkiem innym świetle. Jeżeli dalej chcecie tworzyć konflikty, to prosze, ale nie ze mną.

Pozdrawiam serdecznie!

 

A tak BTW, jesli chcecie to pomyślcie o tych słowach: 'Niech rzuci kamieniem ten, kto jest bez grzechu...' Jeśli wiecie o co mi chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...