Skocz do zawartości

JAKI LAKIER????


Gość kogoot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do połozenia w garazu powiadasz .....????? Jeśli masz dobry pistolet,kompresor,i duzo wiedzy z zakresu lakiernictwa to mozesz lakier połozyc nawet i garazu,bo ew.drobne brudy których sie nie pozbedziesz w takich warunkach "wytniesz" papierem wodnym i wypolerujesz w zasadzie bez sladu. Ale jesli nie masz tego wszystkiego to radze odpuśc sobie własnoreczne malowanie bo efekt bedzie daleki od ideału. Pracuje w srerwisie samochodowym i mam lakiernie ( i lakierników) pod nosem.Wszystkie składniki stoja u nas na magazynie, a jest ich sporo :) Madrzy ludzie z firmy produkujacej te specyfiki wkombinowali w konkretnym celu np.Chronotop,crystaltop,uno blending,H9000,bc020, sealer plast,euroxy,ultra flash,i Bóg wie co jeszcze!!! Widze codziennie jak lakieruja samochody i nie jest to takie proste jak wysiusianie dziurki w sniegu :lol: Dobry lakiernik potrafi naprawde zrobić "cuda".

No i musze sie pochwalić ze nasz lakiernik zajął pierwsze miejsce w kraju sposród wszystkich autoryzowanych serwisów marki (....nie bede robnił reklamy...) i nie raz widziałem go w "akcji" Za polakierowanie wszystkich elementów choppera mojego kumpla (z przygotowaniem i materiałami) wziął 400zł Wydaje mi sie ze to cena rozsądna za fachowa robote

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

nie zalujcie na plastyfikator,uplastyczniacz czy jak kto woli nazywac za 100 ml 8 zl do 1.5l lakieru,malowalem metalikiem czarnym,za wszystko(lakier,rozpuszczalnik,uplastyczniacz,baze)dalem 120zl tylko lakier byl z koncowki seri po 43 zl za 0.7l trzeba chodzic po mieszalniach lakierow,gdzie indziej proponowano mi litr po400 zl trzeba chodzic bo mozna kasy zaoszczedzic :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...