Skocz do zawartości

A może Wy mi pomożecie??????????????????????


Gość JAY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat chce na poważnie zaczac swoja przygode z motocykalmi.

 

Pomóżcie zastanawiam sie nad kupnem pierwszego,własnego motocykla.

 

Jedziełem juz na paru motocyklach na chopperach,ścigaczach,quadach oraz crossach (czyli Enduro). Nie wiem co wybrac:( Palnuej wybór z posród dwóch kategorji....

 

Co radzicie Enduro?? czy moze cos mocniejszego jakiegosc Ścigacza??

 

Oczywiscie prosze o cos sensownego (moje kieszenie nie sa zbyt pełne)

 

Pomóżcie please co na poczatek cross czy ścigacz?? (Jesli mozecie podawajcie jakies linki z fotkami i stronakami na temat waszych propozycji)

 

Z góry wielkie dzieki za wasze posty!!!

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cross czy ścigacz

najpierw ty musisz odpowiedziec sobie na to pytanie ! i wtedy bedziemy mogli ci doradzic ewentualnie co w jakiej cenie itd. !

 

musisz sie zdecydowac - chcesz ciac powietrze na prostej i bawic sie zaje*iscie na winklach (zakretach) czy latac po lesie, blotach, polach itp. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... :? Bardziej jestem za Crossem

 

Wiec tak jestem pewien chiałbym zaczac swoja przygode z Crossem!!

 

Za dużo moich przyjaciół zgineło na scigaczach :) i mam troche pietra do tych motocykli wiec jak co to prosze o wszelkie wiadomosci na temat crossów co na dobry poczatek i w jakiej cenie :?:

 

Czekam na wasze posty:D

 

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo moich przyjaciół zgineło na scigaczach

znam przypadek, ze koles przy 30 sie wysypal i nieszczesliwie walnal kaskiem o kant kraweznika - smierc na miejscu ! wiec to nie od motocykla zalezy ! (od rozumu, doswiadczenia i niestety tez od szczescia !) ale skoro podjales decyzje to fajnie - z tym, ze ja w tym temacie (czyli cross) niestey nic nie wniose ! musisz poczekac na reszte... pozdrawiam

 

 

i dodam na przyszlosc - nie zakladaj 2 tematow o tej samej tresci ! (lub o podobnej tematyce) bo sie balagan zrobi na forum !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...