Skocz do zawartości

regeneracja wału może samemu ?? :>


kubajawax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co powiecie na to żeby wał regenerować samemu mam tokarke frezarke no i potrzebne narzędzia teraz zastanawiam sie nad kupnem prasy bo moge taką mieć za 150 zł i dzięki temu mógł bym regenerować wały samemu korbowody nowe tez dostane np. do wsk jawy sklep z lożyskami mam niedaleko wywazenie mógł bym robić na jakiejs dokladnej wadze centrowanie na tokarce, czop wybic na prasie czy ktoś juz robil cos takiego Mam zamiar regenerowac wały do starszych dwusuwów typu wsk wfm jawa 250 co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/posting.php?...e=reply&t=29532

Odpowiedz do tematu

 

jeszcze niewiem czy będe robił to regeneracje tylko dla siebie czy bede robil to dla kogos odplatnie narazie zobacze jak zrobie regeneracje przy swojich motorkach i jak wyjda i nie bedzie problemow ze szybko siadają lub dostaja luzów to pomysle zawsze zarobie jakis grosz moze przez allegro bym to robil jescze mam czas na myślenie 8) :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli cena bedzie dobra czyli jakies 60zl

 

60 zl ?? u mnie robi taki starszy dziadek za 40 i szczerze mowiac regeneruje rewelacyjnie.

 

fajnie czyli jego regeneracja polega na wymianie lozyska na korbowodzie?? ja mowie o korbowod lozysko wywarzanie centrowanie a w 40zl tym wszystkim to sie napewno nie zmiesci bo czesci z 40zl beda kosztowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie czyli jego regeneracja polega na wymianie lozyska na korbowodzie??

LITOSCI !!!!!

to wy chyba waly regenerujecie na jakichs RUSKICH cczesciach.dobry japonski zestaw do regenerki ( korbowod, lozyska, sforzen ) sam kosztuje z 90 zl.

za 60 zl jakby mi oferowali regeneracje i w tym nowe czesci to bym wyszedl szybciej niz sie tam pojawilem.

 

POZDRAWIAM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach mojego miasta regneracja wału kosztuje 40 zł sama robocizna . Sam musisz przynieś korbowód który do WSK 175 kosztuje 93 zł .Jednak ten Pan robi to dobrze i opłaca się ponieważ nowy wał kosztuje 235 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...