Skocz do zawartości

Polanów 8-10 lipca


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm powiem wam tak, heheh to prawda ten bus z tym disco polo tez mnie wkur*** na maxa! No ale przyjechali i sie wyszumiec chcieli! Ale było mało, naprawde mało ludzi, 2, 3 lata temu było wiecej, nawet nie wiem ile było w tym roku ale było na pewno mniej przez ten incydent z MC RR. Ale było dobrze, tylko ta organizacja no powiem wprost była fatalna. Troche nudziła mnie monotonia bo co roku jest to samo, jak przeczytałem z tych smiesznych ulotek co rozdawali razem z koszulka blacha itp. ze parada w kaskach!!!! to dupa niech sami sobie jada w kaskach (organizatorzy) wiem moze to nie ich wina tylko sie policja czepia ale ludzie byłem na tylu zlotach w moim zyciu i parada w kaskach to przeszłośc wiekszosc parad a szczegolnie te za granica odbywaja sie bez kaskow! To do policji nie czepiajcie sie!!!! Zreszta to nasze zycie i ten kto chce niech sobie jezdzi z kaskiem! A co do kradziezy!!!! W trakcie jak laski(no mozna tak powiedziec, w zeszłym roku ta 1 to był koszmar!) tanczyły na senie nago :) to kumplowi z namiotu wytargali skorzane spodnie, kask, plecak (w plecaku golf, kurtka, rekawice) wiecie co? to juz jest przesada!!! Wiem ze motocyklista motocykliscie tego by nie zrobił.... ale to polanowo zdarza sie to co roku wiec niech ci organizatorzy nie pisza ze nie ponosza odpowiedzialnosci za kradzieze tylko niech cos zrobia w tej sprawie (np. po cholere co roku wpija sie taka masa miejscowych!!!!!! przeciez to nie piknik mieszczan!! tylko podobno zlot!!!!, a ludzie jakto miejscowi lubia zajeba*** to co nie ich i to na pewno ktos z tych co weszli bez blach!)

Ale coz było fajnie poznało sie fajowych ludzi na rzłopało sie piwa :lol: Ale za rok nie wiem czy pojade! A jak by cos to wezme ze soba lancuch, psa, alarmy i wieksza ilosc piwa i kasy!!!! Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...