Skocz do zawartości

temat egoistyczny


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba nawet Vale do takich się nie zalicza więc ja uważam' date=' że tacy nie istnieją [/quote']

tez sie z Toba zgodze - cytowany przez Ciebie fragment moich wypocin mial miec charakter przewrotny...Widze, ze generalnie zgadzamy sie co do ogolnego postrzegania zagadnienia bezpiecznej jazdy. Bardzo mnie to cieszy... :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie sobie zdaje z tego sprawe o czym mowicie chlopaki... I rozumiem o co wam chodzi! Staram sie unikac tras o natezonym ruchu ulicznym...

 

doskonale rozumiem ze potrafisz jeździć < moze nawet lepiej ode mnie i połowy tego forum>

Powiem Ci szczerze ze nie jestem idealny, i nie zrobilem az tyle kilosow co inni, wiec ja ze swoimi umiejetnosciami zostaje na samym szarym koncu...

Ostatnia historia z zablokowaniem tylniego kola utwierdzila mnie w przekonaniu ze nigdy nie mozna byc nieczego pewnym... Choc to ze przy tej predkosci wyprowadzilem motocykl i siebie w calosci tez o czyms swiadczy... Zgadzam sie zas z tym ze nie ma idealnego kierowcy... Kazdy z nas moze popelnic blad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to stary chodzi! Jak piszesz - sam zdajesz sobie sprawe z tego, ze kazdy popelnia bledy. Pomysl teraz o tym co bedzie, jak sie Tobie nie uda wyjsc z krytycznej sytuacji i glebniesz. Albo jak ktos Ci przyladuje... Przyjada szkiely i jestes pozamiatany w obu przypadkach. Moj koles nie majac prawka przyladowal swoja kawa w tira - wina byla tirowca, ale koles musial sie dogadac z tirowcem, zeby glin nie wzywac...Za swoje pieniazki musial robic sprzeta i jeszcze dziekuje Bogu, ze mial na tyle sily i szczescia, ze udalo mu sie z gosciem dogadac i zawlec sie na chate... I jeszcze jedno - nie odbieraj moich wypowiedzi jako krzywdzacych, czy tez napastujacych Twoja osobe - chetnie sie z Toba pifffka napije przy jakiejs okazji... Ja probuje Cie tylko ostrzec o ewentualnych konsekwencjach Twoich czynow; zawsze - chocby nie wiem co - gliny i tak uznaja Twoja wine...

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...