Skocz do zawartości

ATV GasGas Wild H.P. 450


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki uprzejmości importera gas gasa na Polske miałem możliwość potestować wczoraj tego potwora

wrażenia:

nadgarstki do wymiany , nogi też , plomby w zebach bym pogubił :-D , a wszystko przez kompletne zawieszenie ohlinsa zestrojonego na tor crossowy :twisted: oponki terenowe powyzej 100km/h w ogóle sie nietrzymają (chyba trzeba slicki założyć) :lol: podobno jedzie 160km/h 8O zabrakło mi odwagi i miejsca by go do tylu rozkulać (chodz dam głowe jest to niemożliwe na tych oponach)

przyśpieszenie nieziemskie (coś poniżej 5 sek do paki) kazda puszke w mieście robiłem jak chciałem 8) dodam że posiada on homologacje na samochód :evil: więc mozna pacyfikowac bez kasku :twisted:

posiada też pare fajnych bajerów jak:

rozrusznik elektryczny, wtrysk paliwa, sprzegło anty-hopingowe, hydrauliczna regulacje zaworów itp bajerki :roll:

tak to cuś wygląda:

http://atvrideronline.com/tested/100_0402_gasgas/

cena też jest bardzo kożystna w porównaniu z yamaha yzf450 (tańszy o ok 4 tys zł nie liczac dodatków typu zawiecho ohlinsa podesty itp)

poczytacie zreszta za niedługo w motocyklu test 450 tki

czekam teraz na konfontacje z modelem 300cc dwusuwowym 8O to dopiero musi byc potwór :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem maszyna świetna sam bym się na takiej przejechał :lol:

 

[ Dopisane: 19-06-2005, 13:21 ]

No nie powiem maszyna świetna sam bym się na takiej przejechał :lol:

I jeszcze jedno pytanie czy jakiś wyczynowy motocykl enduro posiada chydrauliczną regulację zaworó oczywiście pomijając gas-gas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem maszyna świetna sam bym się na takiej przejechał :lol:

nie ma problemu , tylko trzeba sie skontaktowac z importerem :evil:

z tego co wiem kazdy kto brał demówke todo 5 min glebe na niej miał , poprostu tak sztywno zestrojona że bez maxymalnego wychylenia nieda sie wejśc w zakręt, i napewno nie jest tak łatwy w prowadzeniu jak np trx-y goprowskie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...