Skocz do zawartości

Ponawiam pytanie o zxr750 (jakie wady i zalety)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Przymierzam sie do kupna moto (na zime), chce sie porwać na zxr 750 z roku 90-93.,ale nie wiem czy jest to trafiony wybor... fundusze na wiecej nie pozwalają... prosze własciciela takiej 750 o opisanie jak to moto sie sprawuje ,z czym najwiecej problemów i te de, i te pe . dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mam kawaski zxr750 '89r powiem ci tyle ze silnik jest mocny jak cholera twarde zawieszenie jak cholera zeby zrobic na nim 300km musisz kochac bol ,w silniku nic mi sie jak do tej pory nie stalo (jezdze nim juz 5 rok) byle regulowane zawory tylko i nic wiecej ma 60000 przejechane i nic sie nie psuje poza jednym mankamentem tych maszyn - gazniki (chociaz kolega ma zxr '94 i nic mu sie nie psuje) sa juz tak rozwalone ze ciagna lewe powietrze i moto albo zostaje na 3000 albo gasnie, jest to do wyregulowania ale koszt regulacji to 200zł a za gazniki zaplacisz 300(ale trudno je dostac) u mnie jeszcze pokzywily sie tarcze hamulcowe(podobno to tez wada zxr'ow)ale u mnie pokzywily sie od stawiania na przednim kole

Teraz myslalem o sprzedazy zxr i kuonie gsxr96 i jednym zdaniem wszyscy mechanicy w okolicy i znajomi odmawiali mi gsxr'a z powodu awaryjnoscu tego sprzetu, jak dziala to dziala a jak sie rozleci to siada wszytsko,ostatnio mialem mozliwosc zobaczenia skrzyni biegow gsxr'a - zostalo zniej kolko zauwarz ze amerykanie jezdza na gsxr poniewaz u nich to tani motocylk i maja tanie czesci, a i tak zeby szalec przerabiaja silniki

Mnie sie wydaje ze najrozsadniejszym zakupem w tej chwili to cbr rr jest bardzo wytrzymaly swietnie sie prowadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...