Skocz do zawartości

I jak Powerstation?


tomice
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ja i moi znajomi mamy trochę inne zdanie na temat Powerstation.

Tegoroczny w porównaniu z ubiegłorocznym był słabiutki. Co prawda motorów na paradzie dużo ale na terenie zlotu nie całe 400. Program też odbiegał od zapowiadanego. Przejażdżka czołgiem była jedna, na więcej facet nie dawał sie namówić a quadów nie było wcale. No i poza występami zespołów muzyki żadnej pratycznie nie było. Lepsze kawałki puszczał "mafia" - facet handlujący skórami.

No i jeszcze nie widziałem zlotu, na którym zlotowicze aby się najeść i napić jeździli do miasta. Na terenie zlotu było jedno stoisko z cieńkim piwkiem i jedzonkiem-baardzo drogim!

Przepraszam za długi post ale trochę krytyki organizatorom nie zaszkodzi.

Poza tym było OK, może dlatego, że byliśmy z plecaczkiem w fajnym towarzystwie i to czyniło atmosferę zlotu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No i jeszcze nie widziałem zlotu' date=' na którym zlotowicze aby się najeść i napić jeździli do miasta. Na terenie zlotu było jedno stoisko z cieńkim piwkiem i jedzonkiem-baardzo drogim!

Przepraszam za długi post ale trochę krytyki organizatorom nie zaszkodzi.

Pozdrawiam.[/quote']

 

No wlasnie jesli krytyka jest potrzebna to trzaba krytykowac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na kilku poprzednich i tak cienikiego jak w tym roku to jeszcze nie bylo.

Tak jak napisal Mario to tylko spotkanie z kolegami pozwolilo dobrze sie bawic, niestety nic wiecej, a szkoda bo poprzednie byly naprawde super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Tegoroczny zlot Powerstation był porażką jakiego kolwiek zlotu na którym byłam!!! Organizatorzy poniesili totalną klęskę z okoliczną ludnością blokowego "getta", którym nie podobało się, że jest za głośno, przy okazji organizacja 100 lecia molo i podczepienie się pod tą imprezę, jak dla mnie, mało wystarczającym wytłumaczeniem dla organizatorów, że wszelkie atrakcje zlotowe zostały na to molo przeniesionie - bo to atrakcja, pytam się tylko dla kogo to była atrakcja, dla gawiedzi, która jak co roku przychodzi popatrzeć na paradę, czy dla uczestników zloty? No i.... podstawienie autobusu, żeby zlotowicze sobie dojechali na to molo też uważam, za żenujące, bo przecież nie jedziemy motocyklami na zlot, żeby je później zostawiać i bawić się zupełnie w innym miejscu!!! Jeśli w przyszłym roku tak będzie, to ....... impreza nie przetrwa - to opinia większej grupy ludzi, która w tym roku była, a zna ten zlot od samego jego początku!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...