Skocz do zawartości

Foty - nowa dupcia...


Dungood_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

............P.S.  Cześć Adaś, muszę do Was wpaść w któryś weekend! ;)

 

no koniecznie - zapraszam (Ty wiesz ze u mnie drzwi sa otwarte dla gosci)

 

 

 

SirAdam

 

 

PS. to teraz juz wiem co Cie pokrecilo sobie to amerykanski cudo techniki kupic :)

Wszystkiemu winna kobieta - aha :lol:

no tak , te kobiety.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu to moto strasznie kopie dupę na krętych górskich drogach' date=' a taka jazda jest dla mnie o wiele większą frajdą niż zap... powyżej 250km/h na autostradzie - osobiście odczuwam o wiele silniejsze mrowienie w "klejnotach rodowych", kiedy uda mi się pokonać ostry winkiel czy serpentyne o 10-15km/h szybciej niż dotychczas, mimo tego, że są to prędkości rzędu jedynie 130-150km/h [/quote']

 

 

hm, to jest ten klimat, ale jeszcze mi brakuje tu jednego, odejście przy 120, na slajdzie (chociaż ze 3m), nie na kole, l to jest to co Tygryski lubią najbardziej

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej powerslide'y na trójce przy wyjściu z winkla to "chleb powszedni" :), przy 120km/h na trójce masz ok. 5 tyś. obrotów (a odcinka jest przy 6.6 tyś) i 108-110Nm momentu obrotowego, więc motor ciągnie wtedy "jak głupi" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

A ja to' date=' jak przyjemnie się nim napier.... w winklach na krętych drogach w Luxie [/quote']

co masz na mysli w Luxie?? moze Luxemburg??

w takim razie jak tam smigasz na polskich blachach??

jestes na stale czy tylko bywasz??

moje pytanie wywodzi sie z tego ze mieszkam za miedza i tutaj ubezpieczenie jest dosyc drogie i myslalem coby w polsce zarejestrowac ale puzniej kwestia przegladow itd.

jesli sie myle to do kraju to sorki, ale wlasnie rozwazam taki temat i wszelkie sugestie moga byc przydatne.

a co do Buella to naprawde piekny. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku...wa ale zjebalem przeczytalem tylko pierwsza strone i wyslalem posta, a teraz widze ze to faktycznie Luxemburg.

to moglbys mi wyjasnic jak radzisz sobie z przegladami i czy posiadanie motoru w polsce zarejestrowanego jest w jakis sposob uciazliwe??

bo w kwestii finansowej to z pewnoscia nie.

rozwazam kupno R6 a ona ma ponad 98 ps i jak juz sprawdzalem to ubezpieczenie wyniosloby mnie 600€ na rok plus Steuer tez troche,

a to dosyc duzo pieniedzy, przynajmniej dla mnie.

Pozdro i sory ale czasami robie cos za szybko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przeglądami Buella nie ma żadnego problemu - jedziesz do każdego autoryzowanego salonu H-D i robią wszystko co trzeba bez mrugnięcia okiem, tylko z uśmiechem na ustach, przynajmniej w Luxie :)

Co do jeżdżenia z polskimi blachami to nie zauważyłem żadnych negatywnych aspektów, a wręcz przeciwnie - wiele uniesionych w górę kciuków stojących obok motocyklistów czy kierowców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że to nie Harley' date=' bo bym popadł w kompleksy :mrgreen:[/quote']

 

@ketchup

 

jak to nie ??

Buell to przeciez Harley (tylko sie troche inaczej nazywa :lol: )

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej mialem na mysli przeglady rejestracyjne.

ale faktycznie ludziska musza byc mocno zdziwieni widzac polskie blachy na takim sprzecie, bo na zachodzie to jeszcze wiele ludzi mysli ze w polsce to mz lataja i stare wozy za 500€, a tu taki szok. haha

i ja tez smigam autem na polskich blachach ale auto to co innego jak jade do polski to sie wszystko zrobi, a szczerze mowiac to nie mam ochoty do polski motorem jechac. zbyt dziurawo i niepraktcznie, ale dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już napisałem wyżej - ja mieszkam tu legalnie na stałe, więc muszę przerejestrować wkrótce moto na luksemburskie blachy. Inaczej, jeżeli będę miał n.p. wypadek, lub zatrzyma mnie policja i stwierdzi że jadę na motorze zarejestrowanym w Polsce będę miał takie same nieprzyjemności, jak polski obywatel nie mieszkający za granicą na stałe i zatrzymany w Polsce podczas jazdy autem na zagranicznych blachach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mieszkam legalnie a zeby uniknac tego o czym piszesz auto zarejestrowalem na ojca. a ze teraz jestesmy w unii i nie musze wymieniac prawka wiec chyba wolno mi jezdzic "ojca" autem.

ale motocykl to inna sprawa i masz racje, w razie problemow moze byc nieciekawie z tymi urzedasami wiec albo zaloze blokade albo poszukam cos do 98ps. jestem w trakcie rozwazania zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...