Skocz do zawartości

fotoradary łapiące motocyklistów


bohen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu krazyl mailem filmik, na ktorym (chyba w zx9 na lodzkich tablicach), po przycisnieciu guzika na kierownicy- dzieki silniczkowi elektrycznemu tablica podginala sie do poziomu. Naprawde niezly motyw, ludzie maja pomysly,heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silownik-nie wiem bo nie bylo dokladnie widac. Kamera ustawiona byla z tylu moto. Nie znam sie- moze prosciej jest wykorzystac uklad trybow, no idea.Poszukam w moich kilkuletnich archiwach- moze gdzies sie do niego (filmu) dokopie to pochwale sie. Duki Superbike maja dziwne mocowania tablic miedzy rurami, jest miejsce na jakies ustrojstwo, popytam, pomysle, jak 'co' to dam znac. Mysle.mysle,mysle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wyobraźcie sobie że zrobili ją z przodu, choć i tak jej nie dostałem jak powiedziałem nie zatrzymałem sie Ci co mnie zatrzymali byli od samego fotoradaru jakieś z 700metrów wiadomo najpierw auto ze skrzynka i zaraz za 100-200metrów standardowy radiowóz mnie zatrzymywał, który olałem i juz po 500metrach miałem blokadę w poprzeg drogi , nie mam jednak czarnowidztwa że ten helikopter i ekstra dodatkowe jednostki policji były specjalnie dla mnie, poprostu była jakaś kolejna akcja na drodzę w stylu "bospieczny powród do domu" czy coś, na która sie nadziałem, normalnie udało by sie jak zwykle :-) .

Kiedys na odcinku 18km to juz koło domu było 6 przystanków łapaczy myśmy staneli a kolega nie i miał podobnie jak Ja choć w jego przypadku było więcej smiechu skończył leżąc na glebie a blokadę widzieli z daleka i mogli nawiać ale myśleli ze to napewno nie o nich chodzi i jeszcze sie przepychali między stojącymi autami aby szybciej podjechać, podjeżdzaja i pytają sie tych z radiowozu co sie stało a oni ich ze sprzętów i na glebę .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszku mnie zmartwiles tymi blokadami...Zaczynaja chlopaki powaznie podchodzic do tematu :evil: To nic dobrego nie wrozy. Choc jak tak sobie mysle o tej blokadzie; to chyba gdzies kolo wiekszych miejscowosci ma szanse powodzenia, bo na trasie to raczej nie za bardzo?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Foto i blokada na która sie załapałem była na trasie nr2 praktycznie juz w Poznaniu. Ta z kolegami była na drodze Zielona Góra - Nowa Sól , mysle jednak ze będzie coraz ciężej zwiewać hihi.

:twisted:

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  

Foto i blokada na która sie załapałem była na trasie nr2 praktycznie juz w Poznaniu. Ta z kolegami była na drodze Zielona Góra - Nowa Sól , mysle jednak ze będzie coraz ciężej zwiewać hihi.  

:twisted:  

Pozdrawiam  8)

 

no nie gadaj ;( a ja chcialem tam polatac bo dobry asfalt ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I co wy na to?

 

1_6612_260_6028.jpg

Warszawa, skrzyżowanie ulic Kasprzaka i Płockiej. Za skrzyżowaniem, wzdłuż KAsprzaka w zatoczce widoczne radiowozy wyłapujące już konkretne samochody. W prawym rogu zdjęcia widzimy duży biały samochód dostawczy (VW LT 35)

 

1_6613_260_6029.jpg

Dziwny zbieg okoliczności - stoją przy nim Policjanci

 

1_6615_260_6030.jpg

Dwie kamery w półsferach - nawet nie widaćm gdzie patrzą. Oraz antena. Czy to mocno kierunkowy radar?

 

1_6618_260_6033.jpg

Wóz jest nieźle przygotowany.

 

1_6620_260_6025.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scigami to cieżko uciec chyba bo jeszcze nie uciekałem, ale na endurko ponad 2 lata bez tablicy jezdziłem po miescie jezdziłem ale nawet nie miałem duzo do czyniania z niebieskimi, ale poza krakiem to juz pare razy zboczałem w pola :evil: Kumpel zmieniał sobie literki, i prowadzi statystyki z jakiej kombinacji juz go spisali :P

 

Ten patent z zawiasami mi sie podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...