Skocz do zawartości

fotoradary łapiące motocyklistów


bohen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślcie myślcie dalej. Za niczytelną tablicę rejestracyjną dowód do wora i mandat. hehe

 

Ryzyko zawodowe :twisted:

 

Spoko tylko będziesz miał lipę jak cię zatrzymają i zobaczą że pozmieniałeś litery czy cyfry. Lepszy jest patent z balchą na zawiasach np.od szafki.

 

Jak z zawiasem?? Nie kumam jak to ma być zamocowane? I na jakiej zasadzie to działa? Moze jakies wytłumaczenie lub fotki. Bardzo jestem Ciekaw. :twisted:

 

Mocujesz dół tablicy na zawiasie, jeżeli dobrze to zrobisz to nie będzie się samo chować. I gdy będzie kontrola lub radarek nogą opuszczasz blachę. Ciężko w kilku słowach to wytłumaczyć ale liczę na waszą wyobraznie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
a czy to legalne ?? :P

 

pomyśl...

 

tego nie widać jak się stoi za moto (tzn. zawiasu)...

podjeżdżasz do kontroli tablica jest zamocowana jak najbardziej normalnie ;)

chyba że trafisz na bardzo upierdliwego glinę i chwyci on za blachę, którą będzie mógł ruszać 8O ;)

 

generalnie to nie wiem czy mogą dać za to mandat... ale przecież tablica wisi jak trza... przecież nie muszą wiedzieć i raczej nie będą wiedzieli że po odkręceniu zmienia swoją pozycję ;) trzeba tylko jechać wolno po kontroli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

odpukać...

 

to było w nocy (tzn.późnym wieczorem) także... ni widu ni słychu na ulicy...

 

generalnie po swoim osiedlu nie jeżdżę właśnie z tego powodu bo nie wiesz kiedy dziecko z podwórka Ci wybiegnie pod koła... no ale to się może zdarzyć także i na normalnej ulicy...

 

pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wszędzie moze sie to zdarzyć ale można ryzyko zmniejszyć nie jeżdżać tyle na osiedelach. Dobrze że to było w nocy a nie w dzień. A z resztą pewnie jak jedziesz to cię słychac bo mnie to w 100%. Mnie nie widać a słychać więc ludzie juz sami za wczasu się ogladają ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no... mimo że seryjne wydechy CB które posiadam nie są zbyt głośne to jednak co nie co lubię z nich wyciągnąć (i z silnika oczywiście ;)) także manetka się odwija i od razu robi się troszkę głośniej...

 

osiedlowe dzieci się mnie boją... joke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...