Skocz do zawartości

SUZUKI GS500E!!!


Rekomendowane odpowiedzi

jest na forum nas wielu - posiadaczy GZÓW. Jesli ktos chciaBby sie wymienic doswiadczeniami na temat tego popularnego, ale niebanalnego Motocykla to prosze tu...

 

....jedze czerwonym z 92 r. i nie wiem czy nie szwankuje mi przedni wahacz, musze tez wymienic opony, poleccie gdzie mozna tanio w okolicach wawy. Z doswiadczen polecam salon Yamachy w Lublinie jesli chodzi o serisowanie wszelkiej masci ogierow. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie gs-ek pełno a nie wiadomo jaka kupic moze koledzy cos doradza jaka rozsadna cena jest za poszczegolne roczniki chodzi mniej wiecej 92-95 bo mam zamiar nabyc takie cacko lecz ciezko cos znalesc w dobrym stanie i za rozsadna cene

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie gs-ek pełno a nie wiadomo jaka kupic moze koledzy cos doradza jaka rozsadna cena jest za poszczegolne roczniki chodzi mniej wiecej 92-95 bo mam zamiar nabyc takie cacko lecz ciezko cos znalesc w dobrym stanie i za rozsadna cene

pozdro

Ceny kształtują się w granicach 5000-7000 8) . Jak nie znasz się na mechnice to sprawdzaj w serwisie faktyczny stan motocykla bo można łatwo się naciąć :D

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprowadzilem rok temu z niemiec jak dobrze pokombinujesz to niezle moto masz za 6000 zl razem z wszelkimi oplatami, polecam strone mobile.de . Mnie wynioslo jakies 6300(drogo), ale jestem zadowolony. W Polsce radze sprawdzic dobrze sprzet , ja kupilem w Bawarii z rak prywatnych w ciemno. Jak sprowadzasz ustal od razu cene transportu nie drozej niz 150 EUR bo potem moga sie klucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie mam tez propozycje pojechac samemu po GSa do niemiec i własnie tez do bawarii bo znajomy jedzie po całego tira opon z tamtych okolic wiec nie bedzie problemu zeby wzucic gdzies gsa ale najwiekszy problem bedzie chyba ze znalezieniem czego kolwiek :/ dlatego tez rozgladam sie mniej wiecej w karaju bo jak tam nic nie znajde to tu bede zmuszony kupic. a przejechac sie na zachud nie zaszkodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero co kupilem GS z grudnia 96 z polskiego salonu. zaplacilem 8500.wg mnie troche za duzo ale tez z salonu, sprawdzilem u siebie i powiedzieli ze jest w super stanie,kupilem w zasadzie w ciemno ale jestem bardzo zadowolony.juz byly regulacje, synchro i inne.. milo sie jezdzi chociaz cos tam jak to mowili "kicha" w silniku..nie wiem co. ale jestem zadowolniony ;) pojezdzilem miesiac nie caly i juz mi zaczyna mocy brakowac.. ale coz.. ;) i tak jest piekny,z reszta super stan,gdyby nie moj ostatni leciutki szlif.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam' date='

poszukaj na tej stornie http://gs500e.republika.pl/ (fiszki i książki serwisowe) - jest tam angielska wersja. Niestety z polską wersją jeszcze nigdy się nie spotkałam.

 

pzdr @starte

 

Juz tam bylem, i se sciaglem po hiszpansku nawet, ale mylalem ze ktos ma Polskim jazyku....

......ale Dzieki bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie dobrej GS-ki to droga przez męke, ja zjeździlem pol Polski, wszystkie mialy być w super stanie, igły bezwypadkowe. A po 3 minutach oglądania okazywalo się że to odpicowany złom.

 

Ja kupiłem w końcu 7 z kolei ktorą oglądałem, niby drogo, bo za 5000zł nierejestrowana w Polsce, 1992 rok i 40.000km. Ale jestem NAPRAWDE zadowolony, bo jak widziałem te inne, to były odpicowane sztrucle, a mój jest klasa 8). Naprawde zadbany i chodzi idealnie.

 

Moja rada to OGRANICZONE ZAUFANIE do ogłoszeniodawcy, bo to co tam wypisują to w większości bzdury. I lepiej podchodzić krytycznie do każdego motocykla, zobaczyć kilka i wtedy kupić. No i trzeba mieć stalowe nerwy.....

 

A z niemiec dobrze coś ściągnąć, bo generalnie taniej i trafiają się niezłe okazje. Ale na nich też trzeba uważać. I kilometrów trzeba troszkę przejechać...... a jak się okaze że lipa to... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie ja juz obejzałem pare takich odpicowanych maszynek hehe nie zdaten do jazdy :] najlepszy był jeden koles wogule nie mial pojecie o motorach i sprzedawał gsa no i jak mu zaczołem wkrecac to kolo opuscił z 6tys. na 4 :( ale w sumie moim zdaniem moto nie było tyle warte, chociaz ze było z 94r ale grzebane w sprzegle bo srubki były inne, po slizgu, wgniecony bak silnik przytarty jednym słowem troszke opłakany stan aa i jeszcze nie był zarejestrowany chociaz kolo mowi ze w polsce jest on juz 2 lata to sie pytam czego nie zarejestrował to powiedział ze nie interesuja go moto ale cały czas twierdził ze znakomicie chodzi hehe :) kolo nie jezdził ale swoje wie....:) ale tak to jest ;) no nic narazie nadal poszukuje.....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

aha 8)

 

a jeszcze mam takie pytanko...

 

lepiej jechać oglądać moto na swoim moto czy jechać np. katamaranem i udawać że się kompletnie nie znasz...

 

sorki że tak wypytuję ale swoją CB kupowałem od znajomego także... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zalezy gdzie jedziesz jak handlaz to pozwól mu sie naprodukowac :( niech powie cie sie dowiedział albo co ktos mu nagadał a puzniej ty pokaz mu z kim ma do czynienie hehe :) no ale jak motocyklista motocykliscie sprzedaje co kolwiek to chyba nie ma co robic podchodow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...