Skocz do zawartości

Cagiva Roadster- jak wzmocnić silnik? :D Zajrzyjcie,proszę:)


taboret1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zadzwoń nawet so serwisu gdzie robią takie pojemności(najlepiej specjalizujące sie podobnymi pojemnościami) to napewno Ci doradzą a może nawet zaproponują jakiś sportowy(odblokowany) modul do Twojego moto.Ja np. mam modul Ducati ;) , wszystki Aprilki mają moduly Ducati no chybą że ktoś ma inny...Aprilia a Ducati to inne firmy :roll: :arrow: ;) a jednak wspólpracują. a teraz ile Ci idzie? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę w Poznaniu. Niedługo Motobazar ;)

 

Co myslicie o stozkowym filtrze powietrza??

 

Tlumik zlozylem. Zeby bylo smieszniej to bez kopulek (mniejszy opor) motorek ciagnie gorzej (tak to jest w 2T..)

 

Ostatnio jak testowalem to ujechalem 120km/h (wlasciwie to mój brat:P)

 

Myslalem zeby jeszcze jaknajbardziej zmiejszyc opory ruchu.

 

A teraz przeczytajcie to: jak kupiliśmy ta machinę, przyspieszała ona duzo lepiej! Ale miała rozdygany łańcuch... Wymienilimy więc łańcuch, zębatki itp. (było z tym niemało problemów- nigdzie nie szło dostac odpowiedniej zębatki) Wiem, ze któraś z zębatek jest większa (chyba tylna) W końcu pierwsza jazda na nowym, dobrym, grubym i dosc drogim łańcuchu. Okazalo się, ze z tamtej mocy zostało mniej.. No cóz, pomyśleliśmy, ze nie bedziemy kombinowac pod górkę- tak jezdziliśmy dalej. W koncu postanowiliśmy sprzedac ten motorek- starajac się by szybko ktoś go kupił przygotowaliśmy go jak najstaranniej. Rónierz łańcuch wczyściliśmy, nasmarowaliśmy tym specjalnym preparatem itd. Ostatnia przejazdzka przed oddaniem go do komisu a okazało się ze nagle przywróciło mi się to przyspieszenie!! Co dalej?- nikt go nie kupił (dla mnie lepiej:) ). Przyjechalismy nim do chaty- niestety juz znowuz stracił tę moc. Pomyslelismy ze znowu wyczyscimy łancuch to znowu będzie lepiej przyspieszał. Wyczyściliśmy go, ale przyspieszenie nie powróciło...

 

Czemu tak się dzieje? Co to jest? Co trzeba zrobic by wróciły te jego koniki??

 

Wypowiedzcie się jeszcze o stozkowych filtrach powietrza i o innych sposobach na wzrost mocy.

 

Dzięki

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze któraś z zębatek jest większa (chyba tylna)

na pewno masz rower z przerzutkami... wiec sam sobie odpowiedz co bedzie jezeli z przodu zalozyles wieksza, a co jak z tylu...

Pomyslelismy ze znowu wyczyscimy łancuch to znowu będzie lepiej przyspieszał

:laughing: to sie nazywa pomysl.... :laughing:

 

ogolnie to ja znam tylko sposob z modulem i wydechem... no ewentualnie paliwo rakietowe :mrgreen: wiesz cio - zaskoczyles mnie tym przyspieszaniem... ! jedz gdzies do jakiegos kolesia co sie zna na moto... z kad ty jestes w ogole ? (bo wspomniales o gieldzie w Poznaniu...) albo napisz na priva do Dominika Szymańskiego (chociazby tu go znajdziesz... http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...er=asc&start=0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...