Skocz do zawartości

Derbi Senda SR 50!!!-Pomocy!!


_krisss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Mam pare pytań w sprawie Tego motorku !Derbi Senda SR 50! A mianowicie :

1.Jaką ma moc(Ile KM?)

2.Wysokość jaka jest(tak jak yamaha dt 80?)

3.Ile biegów posiada?

4.v-max?(wiem że ten jedzie ponad setke-ale niewiem ile-101km/hczy więcej?)

5.Czy części są drogie?

6.Czy łatwo dostępne są części do motorku(czy może jakieś zamienniki?)

Postarajcie się odpowiedzieć mi na pytanko!!

PS. Szukałem w internecie i niemoge znaleźć nic:(

 

Prosze tylko poważnie odpowiadać pilne!-Z góry dziękuję! Kszysiek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam suzuki rmx 70 i ceny są przyblizone

1 ok.9

2 wiem ze ta z 2001 dt miala kola 19przód i tyl 17 a derbi ma takie jak suzi znaczy przód 21 i tyl 18

3. 6 biegow jedynka dół i reszta w góre

4slyszalem ze okolo 100 ale to nainnych przelozeniach ale na teren sie nie nadaje na fabrycznych 70 moze 80

5nieraz trafiajom sie okazje uklad wydechowy do mojego kosztowal mnie 780 zl pozniej cylinder 70 za 400 i gaznik za 300 za orginalnom linke chcom w serwise 180zl a kupilem robionom w zakladzie za 15 zl a ostatnio zakupilem lancuch i zebatki RK za 50zl

5 raczej zamieniki sao tansze bo orginalki so dosc drogie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z kolei inne pytanie!(dyż na te wcześniejsze udzieliliście mi odpowiedzi:D ) Czym się rużni Desbi Senda SR 50 od Derbi Senda Super Moto?? (wiem tylko że super moto ma z przodu i z tyłu cham. tarczowe a SR ma tylko z przodu.) Tylko tym się rużnią?? Może mocą silnika? V-maxem przyspieszeniem? Odpiszcie mi na pytanko pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...