Skocz do zawartości

prawko na motor


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolego troche dziwne to twoje pytanie...

 

adres... - poprostu musisz sie zglosic do jakiegos osrodka szkoleniowego ! jak nie wiesz skad wziac adres lub telefon to spisz z jakiejs "L-ki" ! Cale prawko kosztuje ok. 900 zl + 50 zl lekarz, ale skoro masz juz prawko na samochod to na czesc teoretyczna isc nie musisz, wiec zagadaj, czy by ci za polowe nie zrobili ! (ja tak zrobilem - wzialem tylko jazdy na placu, i zabulilem 450 zl + 50 zl lekarz, ktorego nie widzialem ;) ale ja nie w Poznaniu sie zapisalem, choc powinno byc to samo !

 

Jak ci juz 8 bedzie wychodzic (czyli dnia nastepnego :P to popros, aby koles kursant cie zapisal na egzamin, albo sam jedz zloz papiery na Wilczaka (te co ci kursant da oraz zdjecie i miej przy sobie dowod jak i 100 zl na oplacenie kursu)

 

a i jeszcze na koniec jedno - teraz zdaje sie na jakims szajsie moto "TAJFUN" wiec rada - zwroc uwage przy zglaczaniu sie na kurs, zeby wlasnie taki moto posiadali do nauki, wtedy bedzie ci latwiej zdac (chyba, ze duzo na 2 kolkach jezdziles i masz opanowanie ! wtedy obojetne)

 

no i na ostatku - plac robisz na 2 biegu ! nie jak w MZ-tach sie robilo na 1 !!! ten moto ma 5 biegow, na 1 szarpie, na 2 idzie plynnie i wolno bo to mol ! a na 5 zaczynasz dopiero simsony wycinac na drodze, wiec przemysl co to jest za SHIT :P

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki o! wlasnie takie roznosci mi chodzilo,ten koles to kobieta i to urodzona w Srodzie i 3podstawowke tam konczylam.. Nigdy nie jezdzilam na motorze sama wiec musze nauczyc sie dopiero...Mysle ze sie uda. Niestety Wacusia nie posiadam..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...