Skocz do zawartości

Straszne przekłamanie licznika


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, ze liczniki zarowno w samochodach jak i w motocyklach musza troche przeklamywac, ale w mojej Suzi to licznik bije wszystkie rekordy...

 

Jak zaczalem sie dokladniej przygladac wskazaniom predkosciomierza to zaczalem dochodzic do wniosku, ze tiry i maluchy zaczely strasznie szybko jezdzic :?

 

Udalem sie wiec pod sprawdzony wczesniej samochodem uliczny radar. I co??? Przy licznikowych 120km/h wskazanie radaru bylo 99km/h. 8O

Pomiar na tym samym radarze przy uzyciu samochodu wskazal roznice tylko o 5km/h - wiec raczej wykluczam wadliwe wskazanie radaru.

 

Czy da sie cos z tym zrobic???

Tak sie zastanawiam czy wymiana linki licznika na nowa cos da?

 

W najblizszych dniach zrobie jeszcze pomiar GPSem, ale lewe jajko dam sobie uciac, ze przeklamanie bedzie w podobnym zakresie.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja tez mam gsx600f i te motory niestety nie maja zbyt dokladnego (no i niestety tez czytelnego) licznika ! (za to predkosciomierz i wskaznik paliwa jest bardzo precyzyjny) ogolnie to powinien zaczac przeklamywac przy okolo 200 km/h ! ale jak widac niekoniecznie ! uwazam, ze zmiana linki nic nie pomoze bo to nie ona nadaje predkosc (ona tylko predkosc przekazuje) to bedzie raczej slimak (czy jak to tam sie zwie) w kole ! mozesz tez przejechac sie obok kumpla i skiknal od ktorego momentu zaczyna przeklamywac - zawsze bedziesz mial wiecej info o tym ! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...