Skocz do zawartości

Policyjny cbx 750?


Rekomendowane odpowiedzi

A nie masz czasami ochoty się rozwijać?

po co ??

nie każdy przepada za nowinkami technicznymi i pogonią za elektroniką i tego typu innym badziewiem

osobiście coraz bardziej zastanawiam się nad przesiadką na CX 500

stare konstrukcje mają to coś

pzdr

Edytowane przez WilQ_21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają coś w sobie te stare konstrukcje. brat właśnie kupił super cx-a. a propos cbx był to motor robiony dla policji [chyba jak na razie jedyny]nie żadna zdechła adopcja. w zegarach miał kontrolkę św błyskowych i funkcję STOPMETER, zatrzymywania wskazówki prędkościomierza na danej prędkości . tak kiedyś można było mierzyć prędkość kierowcy

Edytowane przez prawdziwy pies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A propos, gdyby ktoś poszukiwał dysponuję drobnym zapasem do CBX750PH, chodzi mi o części, a mianowicie osprzęt policyjny : sztyca tylna ze światłem obrotowym czerwonym, światła patrolowe niebieskie, same wkłady niebieskie do lamp patrolowych, gniazdo mikrofonu z mocowaniem, syrena clarion AA-112A (niestety bez zewnętrznej tuby ale wyje jak powinna ... :) - można z czegoś dokombinować - dla kupującego mogę podać wymiary oryginalnej ), gmol tylny z zamkiem na kask, puszka do instalacji POLICE na gmol przedni, światło patrolowe czerwone, sprzęgło z przekładkami (w bdb stanie, pojeździ jeszcze wiele sezonów) , klamka sprzęgła i hamulca, śruby do owiewki, szkiełko niebieskie do podświetlenia BOX BRIEF.

 

Oczywiście części używane w stanach od dobry po bardzo dobry - szukający nowych części POLICE zapomnijcie, po prostu ich nie ma już .

Ceny dla poważnie zainteresowanych na priv - [email protected] , liczcie się z tym że kupujecie części do zabytkowego i prawdziwego klasyka więc nie ma tu mowy o sprzedaży za przysłowiowe 10 zł, bo takich odsyłam od razu na odpust ... :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...