Skocz do zawartości

Poznań 27.08.2005 godz 16.00 -MOJE WESELE


marco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i mineło... decyzja padła
Wczoraj było okejas
jak dla mnie było świetnie !

dokładnie tak teraz juz na spokojnie i po odetchnięciu moge Wam podziękować

przyjechały 4 maszyny (MZ 251 - w zastępnie forumowicza przyjechali jego rodzice - szczescia z Virago ZX7R' date=' GPZ 1100' date=' ZX6R)[/quote'']

jeszcze raz bardzo wielkie dzięki dla Was chłopaki każdego z osobna szczególnie dla rodziców Szymona

z tym że mam żal do forumowiczów - tyle deklaracji
pozdrawiam też tych co rzeczywiście z jakiegoś powodu nie mogli przyjechać a bardzo chcieli

pozostaje mi tylko przyłączyć sie do tych pozdrowień i zostawic bez komentarza jak to zwylke bywa deklaracje bez pokrycia :?

Wybacz Marco a tak chciałem być

mimo wszytko dzięki odkuliśmy sobie troszke wczoraj :P

żonke masz ładną' date=' wiec narzekać nie powinieneś ! [/quote']

no wiadomo że TAK pamiętaj że juz zajeta :P

Dziwny tylko był szofer bo trzeba było troche uważać na to jak jedzie (hamował bez okazji;)))przez co zaliczyłbym chyba z 3 gleby itp

co do szofera to soory miał kierować tym autem znajomy z osiedla (właściciel) ale musiał pilnie wyjechac a że niechciał nawalić dał w zastępstwo swojego ojca

PS

oczywiście fotki i cały materiały udostępnie w najbliższym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

specjalnie dla ciebie lisek wrzucam

fotki te to narazie wszystko co udało mi się wyszukac w tym co dostałem od ludzi

http://wesele.dobrebopolskie.com/

 

filmiki i zdjęcie lepszej jakości dostarczę ci w sobotę zgodnie z obietnicą

jak ktoś jeszcze chetny to daj cie info w sobote na zakończeniu będzie można odebrać (Szymon twoja już kurzem porosła 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Szymon twoja już kurzem porosła  )

 

Przepraszam marco, ale ojciec nie ma czasu żeby ze mną podskoczyć obiecuję że przyjedziemy przed zakończeniem sezonu, albo jak mówisz na zakończeniu się spotkamy i odbierzemy w super atmosferze.Jeszcze trochę wytrzymaj... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...