Skocz do zawartości

Poznań 27.08.2005 godz 16.00 -MOJE WESELE


marco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hello, GRATULACJE!!!

w zeszlym roku ja rowniez podjałem takowa decyjze i postanowilismy z przyszłą pojechac motocyklem do ołtarza, miasteczko małe na mazurach wiec jebnięcie było niesmowiete, palenie gumy na placu w centrum miasta, wycie na maksa, tradycyjne 3 okrazenia dokoła ryneczku/placu w centrum :)))))))))) PIĘKNIE BYŁO!!!!

a co najwazniejsze, od poniedziałku lało, dzień w dzień padało, było zimno, wiał silny wiatr. pogoda - obrzydliwa. w piatek dopiero wieczorkiem uspokoiło sie. sobota ranek - spokój i mgła, hehe nie ma to jak przewiezienie tortu weselnego na wlasnych kolanach do domu weselnego, szczególnie jesli jest na dwoch ramionach (dworamienny "kandelabr", jedno ramie wyzej, drugie wyzej). cały dzien bylo slonce, dopiero o 22:00 rozpadał sie deszcz, echhhh... pieknie bylo....

cholera, teraz czekamy na dzidziusia i juz wiem ze po rabacie (10%) z kosztem przesylki juz w cenie mozna kupic fotelik dla dziecka na motocykl za 157ojro, echhh czeba w skarpete zaczonć zbierac

pozdrufka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Marco: zapewniamy- ja i moja Smoczyca, ze przybedziemy na Twoja uroczystosc jak tylko nam obowiazki pozwola. Od wczoraj wiem co to znaczy piekna, kozacka Parada i pamiec przyjacol-motocyklistow! Koledzy i kolezanki z 'zycia' oraz 4um nie zawiedli na naszym slubie- bylo pieknie i glosno pomimo prawie 30st.C! Zapusc posta na dwa tygodnie przed slubem- tak lepiej bedzie. Caly dzien dzisiaj zyje ogladaniem fotek i filmikow z imprezy. 3majcie sie Kochani!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby umówic sie w jakism miejscu wczesniej i przyjechac cała ekipa - dobrze by było zamiescic jakie sprzypomnienie z tydz wczesniej co by z głowy nie wyleciało

co prawda jeszcze troszkę czasu zostało ale juz sie przypomne bo to jeszcze sezon urlopowy

 

PS

mam jeszcze jedną sprawę otóż znów pojawił mi sie problem z autem kolega który miał jechać swoim AUDI musiał niestety je sprzedać więc znów szukam czegoś fajnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to juz prawie 2 tygodnie zostało do ślubu Marka i Moniki!!!!!!!!!!Chłopaki trzeba by było powoli się jakos zorganizować żeby marco miał eskorte podczas przejazdu do sali w Zajeździe NON-STOP. Czas leci nie ubłaganie a szczególnie dla przyszłych nowożeńców.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chcialbym wrocic razem ze swoim dowodem rejestracyjnym a naczytalem sie nieciekawych rzeczy o Poznaniu ostatnio

a mianowicie ? chyba troszeczke przesadziłeś !

 

[ Dopisane: 12-08-2005, 08:01 ]

znów pojawił mi sie problem z autem

poszukaj np. w zabytkowych na allego, podzwon - moze wypali !

np. tu http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=60036976

lub tu http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=59257088

albo tu http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=59302685

 

chyba, ze kompletnie odpada taki pomysl !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie mam zadnych, ale czytam sobie ostatnio o nagonce na motocyklistow w Poznaniu i zabieraniu dowodow za stelaz bez homologacji i tablice rejestracyjna pod innym katem niz 30 st. mimo iz to bylo miejsce fabrycznie przewidziane do tego celu. Poniewaz nie ma mnie na miejscu to moge sie jedynie opierac na takich informacjach. Jezeli jest normalnie a te przyklady podane na forum to tylko niechlubne wyjatki to z wielka checia bede oczekiwal sprostowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soory Panowie ale to nie temat o tym

wspomnę że "akcja pod stajenką" to była tylko jednorazowa na pokaz dla prasy i TV jak ktoś ma w sprzęcie wszystko OKI to nie ma się czego obawiać. Umnie na paradzie napewno ci dowodu nie zabiorą bo będą gośćmi na moim weselu :-) ;)

 

PS

dla zainteresowanych tematem

http://www.forum.motocyklistow.pl/album_pa...php?pic_id=1023

chyba oki poprawiłem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...