Skocz do zawartości

Składamy sprzęta CBR


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tak więc nadszedł czas powoli składać jednostkę w całość. Chciałbym pokazać wam kilka fotek jakie porobiłem rozpoczynając montaż. Z ciekawszych akcji, lakiernik polakierował mi wahacz, nakładkę i lagi oraz koła i inne duperelki - i muszę Wam poweidzieć, że jestem cholernie zadowolony z wyboru lakierów. Zeszło mi z tym kupę czasu ale efekt przeszedł moje oczekiwania. Wahacz i lagi zostały polakierowane srebrnym metalikiem z dodatkiem grafitowej perły, natomiast nakładka na wahacz jest grafitiowa z dodatkiem żółtej perły. Dosyć ciężko opowiada się o kolorach tak więc kiedy już to zamontuję oczywiście zaprezentuję efekt.

Dziś jeszcze musze jechac po opony lub oponę...tego jeszcze nie wiem

 

http://www.bikepics.com/members/rolfik/91cbr600/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rolf

 

mialbym do Ciebie jedna prosbe (propozycje);

pomniejsz te fotki na np. 1024x768 albo 800x600.

Podziekuja Ci za to wszyscy ktorzy siedza jeszcze na modemie,

z tym akurat ja nie mam problemu bo mam 3000kB/s lacze , ale to przesowanie tej foto po ekranie to wkurza.

A tak pozatym to zycze owocnej pracy przy moto :lapagora:

 

 

 

EDIT:

zauwazylem ze niektore fotki sa juz w 800x600,pozostaloby jeszcze te inne pomniejszyc.

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rolf

 

mialbym do Ciebie jedna prosbe (propozycje);

pomniejsz te fotki na np. 1024x768 albo 800x600.

Podziekuja Ci za to wszyscy ktorzy siedza jeszcze na modemie,

z tym akurat ja nie mam problemu bo mam 3000kB/s lacze , ale to przesowanie tej foto po ekranie to wkurza.

A tak pozatym to zycze owocnej pracy przy moto :lapagora:

 

 

 

EDIT:

zauwazylem ze niektore fotki sa juz w 800x600,pozostaloby jeszcze te inne pomniejszyc.

 

Dokładnie tak jest - obecna partia zdjęć została już wysłana w poprawnej rozdzielczości.

Słuszna uwaga dotycząca modemowców - sam miałem taki nest swojego czasu....wiem jak przyjemnie się ogląda takie fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolf widze ze twoja 2 passa jest fotografowanie motocykli :)

 

A co do kolegi to nieprzejmuj sie tym zbytnio ,zdjecia mniejszej rozdzielczosci niesa dobre iniewidac zabardzo co i jak.

Pozatym jest juz rok 2005 i w polsce jest bardzo mala ilosc ludzi ktorzy siedza na modemie wiekoszc ma juz stale lacza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac => Ta. Ja mam stałe łącze - SDI. Tylko, że jest podzielone na jakieś 15 osób czyli szybciej bym sobie radził na modemie. Także posiadanie "sztywnego łącza" to nie zawsze równoważnik dużych prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...