Skocz do zawartości

Porządny ścigacz ????


Gość JUNIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

mam zamiar kupić sobie jakiegoś ścigacza do 8 tyś max

miałem na względzie VFR lub CBR 600 .

normalnie nie wiem co mam kupic

prosze o rade :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Jezeli chcesz Kupić VFR 750 to świetnie sie składa bo mam własnie taka maszynę i jestem z niej super zadowolony - bardzo dobrze sie prowadzi zarówno na trasie jak i w mieście , bezawaryjny silnik i w porównaniu do CBR 600 w tym samym roczniku jest zdecydowanie lepszy - nowocześnijeszy silnik , lepsze prowadzenie na trasie wygodniejsza pozycja kierowcy . Jezeli jestes zainteresowany kupnem do daj mi znac ponieważ na przyszły sezon chce sobie kupic coś większego - myśle o CBR 1100 XX lub ZZR 1100 i chetnei sprzedam moją VFR za przystepna cenę - rok 1990 - zadbany w bardzo dobrym stanie . Moj kolega ma CBR 600 wiec bedziesz mógł porównać obydwa motocykle w bezpośreniej konfrontacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie ma sprawy - jak sprzedasz to daj znac - a co masz - może uda sie zamienić - mój kolega prowadzi komis motocyklowy wiec moze ktos bedzie chcial Twojego sprzeta

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Nie ma sprawy - jak sprzedasz to daj znac - a co masz - może uda sie zamienić - mój kolega prowadzi komis motocyklowy wiec moze ktos bedzie chcial Twojego sprzeta

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...