Skocz do zawartości

GSX R 750 2004


Rekomendowane odpowiedzi

mam na mysli roczniki po 2004.

tam jest chyba cos ok 150km jak sie nie myle

Mialem k2 750 i k5 600 obydwa motorki bardzo fajne i bardzo zrywne k2 mozna powiedziec ze szla jak liter bo ma cos kolo 145km no a k5 to cos wspanialego do miasta jest juz bardzo mala gabarytowo jest mniejsza od pierwszyk k co jest bardzo pozytywna sprawa w miescie, moc ma tez bardzo konkretna bo cos kolo 130km przy bardzo niskiej juz wadze, moto ma pojemnosc 600 ale jek tzeba bylo to pakazywalem nia juz nieraz pazurki, fajnie idzie z dolu jest to juz nowa technologia i co bardzo wazne w trasie tez bardzo fajnie sie ogarnia..

Edytowane przez KINDERMARCIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie za 750 glownie przemawia to ze jest prawie takiej samej masy (3 kg ciezsza) jak 600 a za to duzo mocniejsza. Na jazde po drodze jest w sam raz. Nie jest ociezala jak litr, sama sie kladzie w zakrety. Niektorym przeszkadza ze jest to "bezklasowiec" ale mi nie bo na tor jezdze amatorsko. Ogolnie polecam. Jesli chcesz wiedziec wiecej to musisz skonkretyzowac spytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

jak narazie zrobiłem gsxr-r 750 k4 jakieś 300km i musze powiedzieć że ..nieźle zapier... nie ma ca porównywać do 600 - bardziej do lytra. Pozycja mega sportowa. Po przesiadce na kumpla R1 z 2005r jechało się zdecydowanie wygodniej i lepsza ochrona przed wiatrem jeśli chodzi dolną część ciała.

Co do spalania pali ma mieście przy jeździe 4-7 tyś obr. biegi 1,2,3 około 11 litrów - to średnio agresywna jazda. dodam tylko, że mam przelot - przez to może mi troche więcej palić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...