Skocz do zawartości

Yamaha YZF R6 - pytania, opinie, oceny


Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie amor jest obowiązkowy,zakupilem scott ohlinsa i jest dobrze choć czasami telepie mnie w bardzo szybkich łukach ale gdy poprawie jeszcze gazem to idzie jak po sznurku. Kierownica nie lata na boki a telepanie jest spowodowane raczej zajechaną tylną oponą. Wg. mnie przy ostrej jeździe na R6 amor jest wskazany. Mówie tu o jeździe bez strzelania gumek i lataniu na przednim bo przy takich wywijasach bez amora to z deczka istny hardcore,albo sie uda zrobić trik i pojechać dalej albo zbierasz plastiki na zmiotke. :icon_rolleyes:

Pozdrawiam :flesje:

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie amor jest obowiązkowy,zakupilem scott ohlinsa i jest dobrze choć czasami telepie mnie w bardzo szybkich łukach ale gdy poprawie jeszcze gazem to idzie jak po sznurku. Kierownica nie lata na boki a telepanie jest spowodowane raczej zajechaną tylną oponą. Wg. mnie przy ostrej jeździe na R6 amor jest wskazany. Mówie tu o jeździe bez strzelania gumek i lataniu na przednim bo przy takich wywijasach bez amora to z deczka istny hardcore,albo sie uda zrobić trik i pojechać dalej albo zbierasz plastiki na zmiotke. :icon_rolleyes:

Pozdrawiam :flesje:

ile Cie kosztował??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem nówke sztukę na ebay'u w Stanach i dałem koło 1000zł. Spisuje się na medal i szczerze go polecam. Jedyny minus to to, że jest przy stacyjce i czasem trzeba kluczykami sie namajtać żeby je wyjąć. :)

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem nówke sztukę na ebay'u w Stanach i dałem koło 1000zł. Spisuje się na medal i szczerze go polecam. Jedyny minus to to, że jest przy stacyjce i czasem trzeba kluczykami sie namajtać żeby je wyjąć. :)

 

A jaki to amor? Firma?

 

Widzę, że podrożały bo ja w zeszłym roku kupiłem progresywny za 799 zł a tutaj CSC za tyle:

 

http://moto.allegro.pl/item708368173_amort...iowy_promo.html

 

Jeden z lepszych amorków, zaje*biście się spisuje :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to firma Scott Ohlins, u nas raczej bardzo rzadko spotykane amorki. Pare osób nie wiedzialo wogule co to jest ze względu na kształt, niektórzy nawet sądzili, że to ''samoróbka'' :icon_mrgreen:

Oto link do aukcji w Stanach http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Scotts-damp...sQ5fAccessories

 

Warto teraz kupować rzeczy u nich na ebay'u bo dolar spadł i kosztuje koło 2,85zł. Wystarczy poszukać a znajdziecie taki amor do prawie każdego modelu motocykla, a szczerze moge powiedzieć, że jest to naprawde bardzo dobry amor,posiada pełną regulację od jakiego kąta skrętu kierownicy ma tłumić drgania, a na dodatek bardzo ładnie wygląda założony na motocyklu :cool:

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękował, zaczynam poszukiwania na ebayu

 

przyczepności

Szukaj w stanach jak i u niemiaszków, kiedyś mialem do wzięcia CSC z mocowaniem do R6 z powypadkowego motocykla za 500zł ale przebili mnie o 1 ojro :rolleyes:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...