Skocz do zawartości

Dobór kufrów.


Mariusz92Sc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem i chciałbym prosić o poradę. 

Jestem w trakcie robienia kat. A motoru jeszcze nie posiadam. 

Jestem zakochany w wyglądzie i w brzmieniu cruiserów. Będę chciał zakupić na pierwszy motocykl jakąś Hondę Shadow vt 750 z rocznika ok 1999 za kwote ok 15tys zł. Chcę korzystać z niej robiąc kilku godzinne przejażdżki wokół przysłowiowego komina. Ale też bym chciał pojechać gdzieś dalej turystycznie. I tutaj mam problem, bo z tego co widzę, to w tym typie motorku dominują kufry skórzane, bez zamknięć i bez możliwości szybkiego demontażu, aby wziąć je ze sobą do pokoju, czy włóżyc do namiotu... 

Czy istnieją takie kufry (mogą być z tworzywa) które mają zamknięcie na kluczyk, które można szybko demontować aby je zabrać do pokoju hotelowego, i które stylistycznie by pasowały do wyżej wymienionej Hondy Shadow? 

Bo w typowych turystykach jest to normą, ale na razie bym chciał Shadowke..

Prosił bym o podesłanie jakiś linków, czy chociażby firmy i modelu... 

P. S. Interesują mnie kufry boczne, jak i centralny. Może by się przydał jeszcze jakiś mały tankbag na aparat fotograficzny 😉

Edytowane przez Mariusz92Sc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...