Skocz do zawartości

GS500 vs. NSR125 na pierwsze moto. Co wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzb  

 

MYŚLE ŻE NIE MA NADCZYM SIĘ ZASTANAWIAĆ GS500, NSR 125 - chciałem to kupić w tej chwili jestem szczęśliwym posiadaczem GS 500 i nie wyobrażam sobie Siebie jeżdżącego na NSR a już napewno nie twojego ojca.

 

NSR 125 - mówią na to "zabawka dla dzieci bogaczów" 125ccm - jeżeli miałbyś jeździć tym Ty to mógłbyś spróbować, ale OJCA nie wyobrażam sobie ( zakładam ze tatuś twój jest jak większość tatusiów, jeździ samochodem - wiec taka nsr-ka miałaby stanowczo za mało mocy, itp. itd.)

 

 

podro.ŚWIR  ;)

Co wy ku*wa chcecie od NSRek? :evil2: Ja jakoś nie jestem dzieckiem bogacza. Czego wy się spodziewacie po 125ccm? Jest to motocykl dla określonej grupy 16-18 lat i chwała mu za to!! Na czym niby miałbym ja teraz jeździć? Na skuterze do 18, a potem na GSX R 600. Nie porównujcie tu mocy 500 do 125. Przeliczjąc ile ma mocy z litra to i tak jest lepsza :-) , chyba że ZX12R by miał 260koni.

ale gdybym mial 18 lat to oczywiście bym wybrał GSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

liczy się coś innego od NSR? Interesują mnie wszystkie rodzaje motocykli oprócz chopperków i krosów (enduro może być jak najbardziej). Najlepiej jakby był 4suw

 

 

Moze MZ RT 125 po wiecej info zapraszam na strone (podana w profilu)

 

widziałem gdzieś w sieci polską stronkę z MZ-kami

i ta 125 kosztuje u nas 6500zł

do tego dolicz koszty rejestracji i ubezpieczenia

jakis kask i już masz ok 7000 - 7500zł (trochę zawy zam, ale lepiej zawyżyć niż zaniżyć)

 

Pomyliło CI się sa 2 polskie strony jedna jest moja a dokladnie www.rt125.uzo.pl obejzuj fotki filmiki itp... a 2ga to oficialna www.motocyklemz.pl i tam MZ nie kosztuje 6000tys tylko 16 000 jak juz coś ;) a raczej 17 000 :buttrock:))

 

pomylilo Ci sie albo jedno zero albo nie wiem co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...