Skocz do zawartości

KORSYKA 2018 - Majówka


Michał J
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Jednośladowców ;)

 

Wraz z Kumplem planujemy wyjazd na Korsykę. (2 x KTM 1190 i 1090)

 

Wstępny plan jest taki by śmignąć przez Słowację ,Węgry, Serbię , Macedonię

Albanię stamtąd promem na Sycylię i następnie Sardynia i docelowo Korsyka.

Powrót stroną zachodnią przez Włochy (Piza) i dalej Austria , Czechy i PL.

 

Spanie planujemy pod namiotami jak i w Pensjonatach ( w zależności od pogody).

Termin wyjazdu : ostatni tydzień kwietnia i początek maja. jakoś tak . Planujemy 3 tygodnie podróży.

Szczegóły do ustalenia.

 

Właśnie montujemy Ekipę więc jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszamy.

 

Pozdrowienia z Bydgoszczy

:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

w takim razie spotkamy sie na korsyce. my planujemy też w majówkę korsykę łacznie ok 3-4 moto zzr1400 oraz gtr1400 z tym że wypad na tydzien max 8dni.

Cześć.

No w 8 dni to musicie dobrze nawijać.

Jaki macie plan? Tylko Korsyka czy coś jeszcze? Kiedy wyjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja po przemyśleniu sprawy, w 2018 też chciałbym się wybrać na Korsykę. Tyle, że 3 tygodnie to trochę za długo. Jeśli ktoś szuka towarzystwa to chętnie się podepnę lub można coś wspólnie zorganizować. Termin jaki mi odpowiada to okolice maja ale wszystko do ustalenia. 1.5 - 2 tygodnie to max. Przy okazji powrotu chciałbym także zahaczyć o Alpy. Ja jeżdżę na Hondzie CBR600 F4. Preferuję jak najszybsze pokonanie trasy do celu, żeby więcej czasu było do spożytkowania na miejscu. Noclegi to namiot lub tanie kwatery.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja po przemyśleniu sprawy, w 2018 też chciałbym się wybrać na Korsykę. Tyle, że 3 tygodnie to trochę za długo. Jeśli ktoś szuka towarzystwa to chętnie się podepnę lub można coś wspólnie zorganizować. Termin jaki mi odpowiada to okolice maja ale wszystko do ustalenia. 1.5 - 2 tygodnie to max. Przy okazji powrotu chciałbym także zahaczyć o Alpy. Ja jeżdżę na Hondzie CBR600 F4. Preferuję jak najszybsze pokonanie trasy do celu, żeby więcej czasu było do spożytkowania na miejscu. Noclegi to namiot lub tanie kwatery.

Pozdrawiam

hej.

w planach mamy wyjazd w ostatni tydzień kwietnia i powrót w okolicach połowy maja . trasa wstępnie jak wcześniej pisałem.

Niema problemu by się zdzwonić , porozmawiać i coś ustalić . Wrzuć numer do siebie na priv . Zdzwonimy się po Nowym Roku i możemy temat obgadać.

Pozdrawiam i życzę Wesołych i Spokojnych Świąt

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

My też z Bydzi ale koniec września jedziemy. W zeszłym roku było mega. Korsyka wymiata. Na miejscu musicie mieć min 7 dni na pośmiganie. Koniecznie zaliczyć musicie drogę D81, D69, D268. Chociaż jak się wjedzie w góry to wszędzie jest pięknie. Jak będę miał chwilę to wrzucę wieczorem foty.

Pozdrawiam

Rafał

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

czesc


w 2015 bylem na Korsyce, a w 2016 na Sardynii, jak masz ochote to looknij na moja strone, moze z czegos skorzystasz


www.motury.com.pl -> wyprawy -> 2015 i 2016




pzdr seb@

"The most important is the journey rather than getting to your destination"

 

http://www.motury.com.pl

 

facebook.com/afterhoursPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...