Skocz do zawartości

Wschodnia i północna część Polski, Ukraina


kujon81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest ktoś zainteresowany dołączeniem do wyjazdu, wyjazd około 18 lipca max czas do 28 lipca, noclegi gdzie popadnie - zabieram namiot, śpiwór, materac.

 

Czy był ktoś ostatnio na Ukrainie jest tam bezpiecznie chodzi mi o Lwów i okolice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ten termin mi odpowiada sposób spania również po kraju też mogę się powłóczyć co do ukrainy to nie jestem pewny. Patrzyłem na pogodę od władka w w stronę kołobrzegu ma wrócić lato.Podaje mój tel 600 252 963 jak coś to dzwoń obgadamy szczegóły .



Czesc ponownie masz jakiś zarys wyjazdu jak często chcesz zmieniać miejsce stacjonowania co planujesz zobaczyć o której i skąd ruszasz można zacząć od bieszczad coś po drodze pojezierze mazurskie mierzeja wiślana i na zachód w stronę kolobrzegu do dogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, byłam na Ukrainie w czerwcu. Byliśmy dużą grupą we Lwowie. Jest OK. Spokojnie, bez problemów. Przejście graniczne w Medyce tragedia, 3 godziny czekania w kolejce plus godzina na papierowe sprawy. Polecam jakieś mało znane przejścia, aby ominąć kolejki. Droga do Lwowa w dobrym stanie. W samym Lwowie drogi dramat. W centrum dziurawa kostka. Ogólnie polecam jako podróż do przeszłości tak 20 lat w stecz . Nie mieliśmy problemów z niczym ludzie mili i pomocni. Tam mieszka dużo motocyklistów. Ceny bajeczne, można bawić się, jeść pić, zwiedzać bez oporów. Polecam!!! Warto zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...