Skocz do zawartości

odpaliłem sprzęta


ketchupvfr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po ostaniej figurze i całą związaną z tym historią, wpadłem dopiero dzisiaj do garażu, reanimować sprzęt.

najgorzej obawiałem się przekaźnika, czy jak tam zwał od pompy paliwowej.

Bak pełny, odpowietrznik baku spoko,filterek nowy, rozrusznik kręci a gaźniki suche.

no to plastiki w powietrze, pompa na krótko, działa, więc padło na ten przekaźnik o którym pisał MłodyVFR, że około 400pln kosztuje.

ale tam, schemat inst. do reki i okazuje się, że sterowanie na ten przekaźnik idzie z 4 cewki :idea:

zalałem gaźniki z butelki i odpalam, gadają 1,2,3 a 4 zimny, zaglądam na cewkę a tam wypięty przewód.

jak to możliwe to nie wiem, przecież nie mógł spaść od uderzenia, zakładam go odpalam i "polał się miód na me serce" jak usłuszałem jak ładnie klekocze pompa paliwowa.

zaraz spadam dalej usprawniać, może już jutro wyjadę na próbną jazdę

POZDRAWIAM

naRka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to już jest jak się człowiek pojawia w garażu około południa, no i po robocie, kolesie, grill, piwo, i tyle z dalszej naprawy dzisiaj.

 

a tak poważnie to klamka sprzęgła do wymiany, narazie załozyłem starego banana, wgięta chłodnica na boku - trzeba będzie parę prób przeprowadzić nim w trasę pojadę, może jakaś listwa maskująca, wyprostować dźwignię zmiany biegów, podstawka centralna też troche się wygła, przeszlifowany podnóżek pasażera i lewy odważnik kiery, wgięty trochę bak - strzelił lakier, zawiecha chyba nie dostała, z błotnika to nie wiem czy jeszcze coś będzie, no i niestety zegary, działają, ale trzymają się na przewodach - to będzie zabawa w zegarmistrza, ale jakoś pokleję - trzeba sobie jakoś radzić :mrgreen:

owiewkę kupię nową

naRka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...