Skocz do zawartości

Skandynawia - Nordkapp 2017


papryyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Szukam współtowarzysza podróży.

 

Na początku lipca (ewentualnie ostatnie dni czerwca) planuje ruszyć na Nordkapp. Trasa wstępnie zaplanowana, promem z Gdyni do Karlskrony, dalej Norwegia i tam najfajniejsze trasy widokowe, powrót przez Finlandię i albo znowu do Szwecji + prom z Karlskrony albo przez Łotwę i Litwę (do ustalenia). Dystans ok 7000 - 7500 km. Jeśli chodzi o budżet to standardowo jak na tego typu wyjazdach: paliwo + wyżywienie + noclegi + inne atrakcje. Spanie... zawsze nocowałem na kwaterach, tu aby zejść trochę z kosztów biorę pod uwagę namiot. Czas ok 20 dni. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam :)

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale...

 

http://wyprawy-patryka.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja startuje 14 czerwca po południu, lecę przez kraje nadbałtyckie 16tego o 8;00 mam już zabookowany prom z Tallina do Helsinek. trasa w odwrotnym kierunku niż Twoja. Czas mam do 2 lipca. Ja lece nisko budżetowo namiot i duuuużo jedzenia do kufrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że większość rusza w pierwszej połowie czerwca, ja niestety nie mogę :angry: Z jakim wyprzedzeniem robiłeś rezerwacje na prom? Jakie są koszta promu? Masz jakąś stronkę?

 

Pozdr. :)

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale...

 

http://wyprawy-patryka.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że większość rusza w pierwszej połowie czerwca, ja niestety nie mogę :angry: Z jakim wyprzedzeniem robiłeś rezerwacje na prom? Jakie są koszta promu? Masz jakąś stronkę?

 

Pozdr. :)

 

Olać rezerwację :) Płynąłem dwa razy z Tallina do Helsinek z "marszu" i nie było żadnego problemu z biletami. W 2013 za moto płaciłem 66 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Szukam współtowarzysza podróży.

 

Na początku lipca (ewentualnie ostatnie dni czerwca) planuje ruszyć na Nordkapp. Trasa wstępnie zaplanowana, promem z Gdyni do Karlskrony, dalej Norwegia i tam najfajniejsze trasy widokowe, powrót przez Finlandię i albo znowu do Szwecji + prom z Karlskrony albo przez Łotwę i Litwę (do ustalenia). Dystans ok 7000 - 7500 km. Jeśli chodzi o budżet to standardowo jak na tego typu wyjazdach: paliwo + wyżywienie + noclegi + inne atrakcje. Spanie... zawsze nocowałem na kwaterach, tu aby zejść trochę z kosztów biorę pod uwagę namiot. Czas ok 20 dni. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam :)

Witam

Chętnie się wybiorę proszę o kontakt email: [email protected] lub 784522106 Pozdrawiam krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Misiek 63 i pepe68 dzięki za info. Na pewno skorzystam. :biggrin:

 

krzys74 - napisałem do Ciebie poprzez forum, sprawdź skrzynkę.

 

Pzdr, :rolleyes:

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale...

 

http://wyprawy-patryka.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...