Skocz do zawartości

Honda CB 450


Rekomendowane odpowiedzi

Też będziesz?

 

Widzę że nas sporo tam zawita, jak my się wszyscy poznamy? bo fajnie byłoby się spotkać!

Nie mam kamizelki forumowej..

 

Przymierzałam się do nowiuteńkiej salonowej cbf 250. Jest super. Podejrzewam że i Twoja jest świetna, natomiast w Polsce ciężko jest znaleźć w miarę nie wiekową i w dobrym stanie....

 

 

Pozdrawiam ;)

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam z innej beczki :

 

czy ktoś już oddławił swoją cb450 z 27 KM na 40 ileś tam ?

 

jeśli tak to ile ta przyjemność kosztuje i czy jest to wykonalne nie rozbierając silnika... plotka głosi że trzeba aż wałek wymieniać i jeszcze coś co by rozkoszować sie pełnią mocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cb 450 ma dwie stopki- centralną i boczną, z czego ta centralna ma taki dzyndzel z boku ułatwiający maxymalnie stawianie tego motocykla, ze tak jak 108 kg przedmówca:) wyżej pisał, nawet moje około pół-Przedmówcy kilogramów, nie stważa wiekszej trudności- rzekłbym- jest przyjemne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i KICHA..

 

sprzęt okazał się hm.... do niczego

naprawdę w kiepskim stanie, przebieg też niezgodny z tym co było wcześniej mówione

odpuszczam

 

no i co? robię za plecak u Siwego_

chociaż to dobre

 

na dodatek z nikim z was się nie spotkałam na bazarze, smuteczek przemożebny

Zachtomasso, sprzedajesz może swoją? :roll:

 

pozdrowionka

El Kriss, nici z wymiatania i prostowania, łapki opadnięte mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i KICHA..

 

sprzęt okazał się hm.... do niczego

naprawdę w kiepskim stanie, przebieg też niezgodny z tym co było wcześniej mówione

odpuszczam  

 

Tak bywa. Ale lepiej sobie odpuścić niż pakować się w koszty.

 

na dodatek z nikim z was się nie spotkałam na bazarze, smuteczek przemożebny

Zachtomasso, sprzedajesz może swoją?  :roll:  

 

ja tez z nikim się nie spotkałem. Byłem w sobotę przez godzine ale niestety na 4 kołach. Patrzyłem ale nikogo nie wypatrzyłem ;)

 

Z tą sprzedażą to mam mieszane uczucia. Z jednej strony to przesiadłbym się na coś większego, z drugiej strasznie mi się moje moto podoba i juz sobie powoli planuję prace na zimę ;) bo pomimo przyzwoitego stanu moi poprzednicy parę rzeczy zaniedbali i muszę popracować na nimi.

Jeśli chcesz to możemy sie spotkać, przysiądziesz się i jak ci się spodoba to pogadamy. Jak chcesz to moge przesłac zdjęcia na maila.

 

Pozdrawiam,

 

zachtomasso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja z Lady Shadow specjalnie zalozylismy kamizelki forumowe i od 10.30 do 14 rozbijalismy sie po bazarku ;)

Swiecilismy tak ze bylo nas widac - kamizelke mial tez Bartosz ktory rozbijal sie po terenie na motocyklu ;)

Dzieki kamizelkom poznal nas Hubertktory dolaczyl do naszej wedrowki - Bern i Engels ktorych juz wczesniej poznalem u Pawla ale chyba bym ich na ulicy nie poznal po jednym razie - w tej kompani byla tez Aghia i .... sorry ale nie pamietam nickow :P

Acha i bym zapomnial ze spotkalismy tez Baba Jage po cywilnemu i bez miotly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już wychodziłem to widziałem z daleka 3 osoby w kamizelkach idące spacerowym krokiem w innej alejce.

Niestety nicków nie zauważyłem natomiast to mogliśie byc Wy.

Musiałem niestety uciekać, bo dzieciaki chore w domu ;)

 

Mam nadzieje, że co się odwlecze to nie uciecze ;)

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...