Skocz do zawartości

Nordkapp 2017


pepe68
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Planuje trasę na 2017 rok . Kraje Bałtyckie, Finlandia Nordkapp i powrót przez Norwegię i Danie. Termin to druga połowa czerwca początek lipca. Wyjazd bardzo ekonomiczny jak najwięcej jedzenia do kufrów i namiot. Z góry dziękuje za każdą rade w temacie taniego spania, jedzenia/picia 1f609.png;) i nie tylko. Główną atrakcją wyjazdu mają być trasy widokowe w Norwegii. Na ta chwile ma to być samotny wyjazd, wiec nie szukam towarzystwa ale za każdą wskazówkę i poradę z góry jeszcze raz dziękuję. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakbys jednak zmienił zdanie odnośnie samotnego wyjazdy daj znać. Ja na chwile obecną planuje początek czerwca żeby w miarę możliwości uniknąć wzmożonego ruchu w tamtych rejonach. Tak jak piszesz najbardziej ekonomicznie jak się da. Moto o podobnej mocy. Także gdybyś zmienił zdanie daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często lepiej tak wybrać trasę, by można byłoby być zdanym tylko na siebie.

Jak jest dwóch to problem, jak więcej to już MASAKRA. Albo jedzie się z gościem, noooo hmm ciężko nawet powiedzieć, bo i z bratem nie zawsze idzie jak po maśle. Czytam, obserwuję, trzymam kciuki..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

w 2015 bylem na Norkapp na Vstrom 1000.

 

tempo bylo szalone, w 10 dni pokonalem z kompanem 6500 km , z czego ostatnie ponad 1000 km (z Trondheim do Malmo) na raz.

To byl najwiekszy bład tej imprezy, przyjechalem ledwo zywy.

 

Zdecydowanie polecam, niezapomniane widoki pelno pozytywnych emocji. Dzisiaj, z perspektywy czasu, na spokojnie do zrobienia przez 20 dni.

 

Ile masz wolnego?:)

Sluze w razie czego wszelkimi informacjami, moge Ci podeslac liste co zabralem, co sie przydalo a co w ogole.

Mam nawet filmik zmontowany na YT (tam masz mniej wiecej trase), polecam dobra kamerke bo warto!

 

 

pozdrawiam

Blazej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za Kolegę! Popieram pomysł pojechania samemu. Wybrałem się nad morze czarne sam, a po Polsce jeździłem w grupie i więcej nerwów niż pożytku, do tego non stop jakieś uwagi i pretensje. Dziękuje za takie towarzyszenie :)

 

Nordkapp to i moje marzenie, może kiedyś się uda, powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

w 2015 bylem na Norkapp na Vstrom 1000.

 

tempo bylo szalone, w 10 dni pokonalem z kompanem 6500 km , z czego ostatnie ponad 1000 km (z Trondheim do Malmo) na raz.

To byl najwiekszy bład tej imprezy, przyjechalem ledwo zywy.

 

 

 

No, to rzeczywiście straciłeś 90% atrakcji norweskich. Pozostaje ci wrócić na co najmniej taki sam okres i nacieszyć się Norwegią południową. Jest tego warta. Ja planuję, drugą już podróż, na pierwszą połowę czerwca 2017

Edytowane przez ste-fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koper201 bardzo chętnie porównam twoją listę, z tym co planuje zabrać, ciekaw jestem co ci się przydało a co nie.Wolnego mam 18 dni. od 15:00 w środę

14 czerwca do 7:00 poniedziałek 3 lipiec z powrotem do roboty. filmik bardzo fajny, możesz mi napisać jak wklejasz mapy google do filmów ba ja tego nie potrzfie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj te liste tutaj , tez planuje wyjazd z koncem czerwca wiec napewno sie przyda

jaka trasą lecisz i z kim?

 

 

No, to rzeczywiście straciłeś 90% atrakcji norweskich. Pozostaje ci wrócić na co najmniej taki sam okres i nacieszyć się Norwegią południową. Jest tego warta. Ja planuję, drugą już podróż, na pierwszą połowę czerwca 2017

sam lecisz czy w grupie. namiot czy kwatera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...