Skocz do zawartości

Bałkany koniec sierpnia, początek września


Michał W.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Szukam chętnych do ok 10-12 dniowej włóczęgi w kierunku ciepłej i słonej wody...

Może być przez Rumunię i transfogarską, Serbię do Czarnogóry, Bih i Cro...

A moźe zupełnie inaczej...

Bez ciśnienia i zwiedzania zamków, kościołów, muzeów.....

Jazda plus popołudniowy Relax...

Wymagany dobry humor, znajomość historii rocka, umiejętność rozróżnienia wina wytrawnego od słodkiego jak i piwa pszenicznego od pilsnera..

Mogę nocować pod drzewem, na plaży, na kiempingu jak i w *****hotelu...bez ograniczeń..

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kolego,

chętnie bym do Ciebie dołączył, ale musiałbyś mi podać jakąś bliższą datę, kiedy chcesz wyjechać. Musiałbym jakoś do niej dopasować moją pracę. W ubiegłym roku przymierzałem się do zrobienia traski na Bałkany: Węgry, BiH, Chorwacja - przejazd Jadranską Magistralą i powrót przez Austrię i Niemcy http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/173449-do-jadranskiej-magistrali-i-z-powrotem/ ale niestety koniec końców nie pojechałem, więc może warto teraz odkurzyć temat....... ale broń Boże nie upieram się przy tej trasie:)

Co do Twoich wymagań: dobry humor zazwyczaj mam, na rocku się znam (tym klasycznym i bardziej współczesnym), win jestem koneserem, piwo rozróżniam, więc chyba się nadaję ;) .....a i motocykle mamy tej samej marki ;)

W tej chwili nie mogę Ci obiecać na 100%, ale jeśli zgramy się datami i wizją trasy, możemy pojechać razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Plany jeśli chodzi o termin jeszcze mgliste , ok 2-3 września...ciężko powiedzieć.

Kierunek Czarnogóra, Chorwacja, tak więc do Albanii rzut kamieniem...

Co do off roadu, to moje moto nie zabardzo nadaje się na szutry....

Ale część trasy możemy śmignąć razem....a i Kraków jest po drodze..

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale byłem pewien że jedziesz GS-em. Trasy które planuję przejechać będą w 50-60% szutrowe a może więcej. Do Albani mój motocykl jedzie na przyczepie ponieważ nie jestem miłośnikiem autostrad. Mam opony enduro więc średnia przyjemnośc no i szkoda ich bo się na miejscu przydadzą.

 

Pozdrawiam

Wojtek

 

ps. Jak będziesz przejazdem w Krakowie i będziesz miał czas wpadnij pogadamy o motocyklach, babach i starych karabinach ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Startujemy 02/09 i spotykamy się po południu w Ostravie, rano lecimy szybką trasą, tak aby wieczorem dojechać do Novego Sadu w Serbii. Dalej już bocznymi drogami, przez Serbię, przez góry kierujemy się w kierunku Czarnogóry. Plany są takie aby zobaczyć Durmidor, kanion Tary, wybrzeże, pomoczyć w wodzie..... itd. Potem kierunek Hr i jadranska magistrala, mamy być w domu 12/09.

Tak to wygląda w skrócie.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Startujemy 02/09 i spotykamy się po południu w Ostravie, rano lecimy szybką trasą, tak aby wieczorem dojechać do Novego Sadu w Serbii. Dalej już bocznymi drogami, przez Serbię, przez góry kierujemy się w kierunku Czarnogóry. Plany są takie aby zobaczyć Durmidor, kanion Tary, wybrzeże, pomoczyć w wodzie..... itd. Potem kierunek Hr i jadranska magistrala, mamy być w domu 12/09.

Tak to wygląda w skrócie.

Michał

 

 

 

sa w planie jakies offy ? tak tylko pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RT -kiem offy? Chyba żartujesz.



Proponuję zamiast Nowego Sadu nocleg w Palić koło Suboticy.Mam tam sprawdzoną kwaterę i knajpę z super gulaszem.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa w planie jakies offy ? tak tylko pytam

 

RT -kiem offy? Chyba żartujesz.

Proponuję zamiast Nowego Sadu nocleg w Palić koło Suboticy.Mam tam sprawdzoną kwaterę i knajpę z super gulaszem.

Super, dawaj namiary.

 

Super, dawaj namiary.

Offy tylko z buta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...