Skocz do zawartości

Kielce - Nordkapp - Kielce


Martino Jedlinski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z kielc do Stavanger 1450km pokonalem w dwoch etapach i spalem u kolegi pod szczecinem. Trase opisalem od stavanger , dlatego ze tam przygotowalem motocykl do wyprawy, a przelot z kielc do stavanger byl testem czy hondzie nic nie dolega i co przyda sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli można to mam jeszcze kilka pytań. Jak jest z dostępnością energii elektrycznej 230V na kempingach, czy trzeba dodatkowo płacić czy można się podłączyć za free lub ugotować coś w miejscu ogólnodostępnym np. umywalnia. Jak jest z ciepłym prysznicem w cenie czy trzeba dodatkowo płacić. Jak w ogolę dawałeś rade 2 tygodnie pod namiotem w klimacie dość mokrym i zimnym. Jeszcze ta nieszczęsna prędkość ile można pomykać w terenie całkiem odludnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W terenie odludnym w zasadzie mozna jechac na tyle ile jest bezpiecznie , dlatego ze sa dzikie zwierzeta i chodza sobie po drodze. Kempingi w norwegi sa wyposazone FULLoptional , prad jest w kazdej kuchni , kuchnia jest za darmo z calym sprzetem do gotowania i internet prawie zawsze. Prysznic czesto sie placi 10 koron za 6 minut i woda jest goraca. Spanie pod namiotem jak dla mnie bylo nawet fajnym doswiadczeniem i milym. Namiot radze sobie kupic z tropikiem z przedsionkiem i szybki w montazu i demontazu.Spiwor tez z gornej polki, widzialem Polaka na motocyklu przemoczony w norwegii i wyziembiony , moze i poczatek hipotermi , mial uposazenie do jazdy z LIDLA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam w Modece. Namiot 3os Czeski Hanah TROL3 z tropikiem gruby materac i spiwór do 15 stopni do tej pory dawałem rade. Ale jadąc przez Pireneje miałem kilka ciągłe wilgoci to było mocno uciążliwe składanie i rozkładanie mokrego namiotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...