Skocz do zawartości

Sprzedam kurtkę skórzaną roz. 40


kwasiarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na sprzedaż kurtkę skórzaną Corell. Nosiła ją moja żona zanim nie przybrała na wymiarze "oczu". Teraz też się zapina ale ciasno i brak komfortu do użytkowania.
Zapłaciłem za nią 2tyś. koron szwedzkich czyli niecałe 1tyś zł. Kurtka nie miała szlifa czy większych przygód. Jest uszkodzenie na jednym (drugim minimalnie) protektorze na plecach. To efekt zsiadania z moto i utrata równowagi (moto przycisnęło żonę do ściany). To perforowana skóra dlatego uległa niewielkiemu rozdarciu (patrzeć foto). Nie robiłem z tym nic bo w niczym to nie przeszkadza. Oprócz tego nie ma uszkodzeń- tylko zwykłe ślady użytkowania. Paski odblaskowe na barkach i plecach (te w kratkę) deczko odbarwione (żona często jeździła z plecakiem) i to efekt kontaktu z paskami plecaka.
Nie mam środków do czyszczenia/pielęgnacji skóry (ja używam teksa) więc przydałoby się ją odświeżyć. Stan jest b.dobry ale jestem deczko pedantyczny i wolę wszystko opisać.
Kurtka posiada protektory pleców i klatki piersiowej wszyte na stałe (widoczne na foto). Są to średnio twarde certyfikowane ochraniacze. Certyfikowane (twardsze od tych na plecach) są też ochraniacze barków barków i łokci (fota niżej). Jest miejsce na dodatkowy ochraniacz pleców (żółwik, ale nie było go w standardzie).
Łokcie, mankiety praktycznie bez śladów używania. Brak rozdarć i uszkodzeń (oprócz tych na plecach). Zamki sprawne.
Moja żona ma ok.165cm wzrostu i 50kg wagi. Przy dużych "oczach" może być ciasno w klatce.
Podstawowe wymiary:
- długość z przodu- ok.45/46cm
- długość z tyłu- ok.55/56cm
- dł. rękawa od wszycia w barku- ok.60cm
- dł. rękawa od pachy- ok.47/48cm
- szer. w barkach (od wszycia do wszycia rękawa)- ok.43cm
- szer. pod pachami- ok.52cm
- szer. w pasie- ok.41/42cm
Cena hmm, nie wiem jak ją cenić ale potrzebuję fona dla żony (bo obecny szwankuje) dlatego wymienię chętnie na telefon lub sprzedam za ich równowartość tj. ok.300-350zł.
Fony, które wchodzą w grę to np. Sony Xperia (T2, T3, M4 aqua, Z, lumia 1320). Coś powyżej 4,5", pełny komplet w igła stanie.
Jestem otwarty na propozycje, śmiało pisać.
Więcej fotek w normalnej rozdzielczości podeślę na maila.

post-83435-0-60689200-1461412462.jpg

post-83435-0-51626600-1461412478_thumb.jpg

post-83435-0-08252700-1461412491.jpg

post-83435-0-46365800-1461412506_thumb.jpg

post-83435-0-30443400-1461412602_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...