Skocz do zawartości

Chorwacja,Czarnogora moze Albania


krzysiek.bar84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie z trasy od Vlory do Sarandy (uczę sie dodawać tu zdjęcia). Raczej z ostatniego odcinka zaznaczonego przeze mnie na mapie. dBdYbO.jpg



kJPM2N.jpgWijds3.jpg



Trasa dosyć wysoko, dlatego są fajne widoki, dużo serpentyn,



napisz coś na temat sytuacji na drogach , uchodźcy idą atakują czy nic nie widać słychać ???

Sam sie zastanawiałem jak będzie z uchodźcami. Ja jechałem przez Brno, Gyor, Budapeszt, dalej, Zagrzeb, Dubrownik, Kotor, Plav, Szkodra, Vlora, Saranda. Powrót przez Maribor w Słoweni, Wiedeń. Pryznam, że nie widziałem żadnego uchodźcy. Trochę jakichś cyganów koło Budapesztu, w Słowenii, i Plav w czarnogórze. Nie było żadnych problemów. Widać było, że troche popracowali nad przejściami granicznymi tzn drut kolczasty. Kolega mówił, że jakiś czas temu szli jak barany, dobre śledzić obecna sytuację.

Edytowane przez rrobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
rrobo - świetne zdjęcia! :)

W tym roku zastanawiam się nad wyjazdem wraz z żoną w stronę Bałkanów. Szczególnie zainteresowała mnie Albania, jednakże znalazłem pewien artykuł dotyczący tego kraju: http://hobbystyczna.pl/albania-kraj-absurdow/ i jest tam wspomniane, że przepisy ruchu drogowego są totalną abstrakcją. Gdybym sam jechał, to nie robiłoby to na mnie większego wrażenia, jednakże jadąc z żoną mam pewne obawy. Czy prawdą jest to? Jakie miejsca możecie polecić do zwiedzenia i spokojnej jazdy motocyklem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Albanii byłem 6 razy .Zawsze w większej grupie moto.I zawsze z pasażerką.Nigdy nie było żadnych sytuacji niebezpiecznych,a ruch drogowy jest specyficzny.Po prostu trzeba tam jeździć jak oni..Jest kilka ciekawych miejsc i tras,ale ja polecam Czarnogórę,według mnie piękniejsza i ciekawsza.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...