Skocz do zawartości

Długi wekend majowy Ukraina Lwów Odessa


strus84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszykujcie po 10 dolców po kieszeniach na łapówy. Tankowanie na stacjach jest nieco udziwnione- przeważnie wpierw płacisz potem tankujesz, płacenie na nich kartą to dopiero ciekawe zjawisko- ode mnie pan poprosił wpierw kartę a potem kod pin( dosłownie) :-) Jak chcesz tankować do pełna to wpierw to zgłoś, wtedy przeważnie wychodzi obsługa i tankuje a ty płacisz.

Ale na większości stacji za wachę płaciłem kartą bez problemów :-)

Jak większe skrzyżowanie to można spodziewać się posterunku DPS i tam trzeba zwolnić :-)

Edytowane przez wajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie na Białorusi, chociaż ostatnio milicja czy GAJ jest niewidoczna. Tankowanie podobnie na mniejszych stacjach, chociaż jest opcja, że możesz zostawić Pani kasę z górką, a po tankowaniu jest zwrot nadpłaty. Na dużych stacjach tak jak u nas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam jak z miejscami przygarniecie jeszcze jedną sztukę

Chcesz do Lwowa za jednym razem skoczyć czy przekimałbyś w Ustrzykach Dolnych przed przekroczeniem granicy ? Gdybyś chciał zatrzymać się w Ustrzykach to znam fajną metę i też bym się tam zatrzymał na noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjeżdżam 29 IV po pracy z Bydgoszczy do Sandomierza lub Kielc, 30 IV dołącza pod granicą kolega z Krakowa i przekraczamy granicę. Nocleg w Lwowie. 1 V cały dzień po Lwowie z buta. 2 maja wyjazd do Kamieńca. 3 maja cały dzień w Kamieńcu z ew. podjazdem do Mołdawii na zakup winka. 4 maja kierunek PL. Jedzie nas 2 sztuki więc można się dołączyć ale trzeba załatwić sobie rezerwację noclegów a o tej porze to problem. Ja korzystam z Booking, nie jest najtaniej ale potwierdzenie mam natychmiastowe. ew. kontakt przez PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjeżdżam 29 IV po pracy z Bydgoszczy do Sandomierza lub Kielc, 30 IV dołącza pod granicą kolega z Krakowa i przekraczamy granicę. Nocleg w Lwowie. 1 V cały dzień po Lwowie z buta. 2 maja wyjazd do Kamieńca. 3 maja cały dzień w Kamieńcu z ew. podjazdem do Mołdawii na zakup winka. 4 maja kierunek PL. Jedzie nas 2 sztuki więc można się dołączyć ale trzeba załatwić sobie rezerwację noclegów a o tej porze to problem. Ja korzystam z Booking, nie jest najtaniej ale potwierdzenie mam natychmiastowe. ew. kontakt przez PW

Dzięki za wyczerpujące info. Może się spotkamy gdzieś na trasie. Jadę sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Plan zrealizowany na 100%, kraj przepiękny, ludzie generalnie życzliwi, do zwiedzania masa obiektów, jedzenie, picie, papierosy, transport publiczny bardzo tanie. Drogi i granica masakra. Dużym plusem jest podróżowanie motocyklem ;) 13133239_1398916963470656_81740525338867

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...