Skocz do zawartości

NORDKAPP 01.07 DO 17.07


swietyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym roku wyjazd na Nordkapp.

Termin jak wyżej. Jadą dwa moto, szukamy jeszcze dwa :) wyjazd z Wawy do Gdyni i promem do Karlskrona dalej Oslo, Bergen , Droga Atlantycka, Bodo, Reine, Bjerkvik, Nordkapp, Rovaniemi, Helsinki, Talin. Ryga Wilno o do domu.

Masz pytania to pytaj.

Jeśli posiada ktoś zalecenia do takiego wyjazdu to chętnie posłucham.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Hotele, pensjonaty czy camping? Jakie przeloty dzienne? Napisz coś więcej o wyjeździe, bo szukam czegoś na lipiec ;)

Witaj, domki na noclegi. Przeloty rozsądne :) i wg możliwości .

 

jest potrzeba wcześniejszej rezerwacji promu, wiec prosze o konkrety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

 

Mam kajutę i bilet na prom +moto z Gdyni do Karlskrone wygrany w konkursie (na StelaMaris) dla dwóch osób, warunek to powrót w przeciągu 2wóch tygodni. Przypisuję się do dwóch wariantów: 1. Przyłączam się. będę sam na 90%, muszę potwierdzić możliwość realizacji kuponu, potwierdzić urlop. 2.Dogadamy się :) bo możliwość wykorzystania przeze mnie kuponu się kurczy :(

Znajomi mają inne plany do których dołączyć ze względu na pracę nie mogę.

Jeśli chodzi o wariant 1 to mój budżet wynosi ok. 2200zł

 

krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam kajutę i bilet na prom +moto z Gdyni do Karlskrone wygrany w konkursie (na StelaMaris) dla dwóch osób, warunek to powrót w przeciągu 2wóch tygodni. Przypisuję się do dwóch wariantów: 1. Przyłączam się. będę sam na 90%, muszę potwierdzić możliwość realizacji kuponu, potwierdzić urlop. 2.Dogadamy się :) bo możliwość wykorzystania przeze mnie kuponu się kurczy :(

Znajomi mają inne plany do których dołączyć ze względu na pracę nie mogę.

Jeśli chodzi o wariant 1 to mój budżet wynosi ok. 2200zł

 

krzysiek

przedzwon do mnie tel. priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...